Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bmx Hakkında Kafam Karıştı

Konu, 'BMX' kısmında Emre Sincanoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Emre Sincanoğlu

Emre Sincanoğlu Yeni Üye

Seviye:
    Selamlar arkadaşlar. Ben Emre aranıza yeni katıldım. Ben İZmirde oturuyorum. Size Bmx hakında birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşkkürler...

Arkadaşlar ben Bmx i ulaşım için düşünüyorum. hergün yaklaşık 5 km yol yapıcam. Öyle bir bisiklet olacakki yolda kaldırımlardan zıplayacam , boşluklardan geçicem, Atik ve hareket yapmaya müsait olacak. Yolum çok engelli çünkü. Bol miktarda kaldırım yükseltiden oluşuyor. :) Ayrıca 3. katta oturuyorum hergün indirip çıkarıcam. aşağıda bırakamam. Çünkü ben gidiyom yapabilir. :) Bu yüzden hafif bir bisiklet olacak. Birde ben viteslerden nefret ederim. Hiç kullanamamışımdır. :)

İşte bütün bu nedenlerden dolayı bmx şu anda benim aradığım şey gibi. Yalnız bir şeyden korkuyorum. Bmxler ufak boylu bildiğime göre ve ben 1.89 boyundayım sizce rahat kullanabilirmiyim?

İşte bu aklımı karıştırıyor. :(

Eğer olur diyorsanız İzmirde uygun fiyatlı bmx satan mağazaların isimlerini bekliyorum sizden. Saygılarımla...

Berkay Kantarcı bunu beğendi.
  2. Emre Sincanoğlu

Emre Sincanoğlu Yeni Üye

Seviye:
    Bu arada kilomu yazmayı unutmuşum. 90 kilo civarıyım. +-2 kilo oynayabilir. :)
    BMXler hafif bisiklet ya acaba benim gibi birini taşıyabilirmi buda kafamı karıştırıyor...

3. HighHopes

HighHopes Üye

Seviye:
    boyun uzun kılonda massallah yerınde :D:D ben uzun bı bmx almanı tavsıye ederım saglamlık acısından uygun bı fıyata bulurmusun bılmıorm ama en uygun alabılecegın mırraco option yada elcentro derım

Emre Sincanoğlu bunu beğendi.
  4. eraytskrn

eraytskrn Kıdemli Üye

Seviye:
    ben 1.85 küsür boylardayım belki birazcık daha fazla ve bmx kullanıyorum mirraco optionum var 65 küsür kiloyum ve cok rahat kullanıyorum 5km yi cok rahat gidersin sadece ilk 1 hafta falan ağrı cekersin bisiklet kullanmıyorsan eğer ama sonrası rahat bmx seni hertürlü kaldırır hafif olsun diyosan arkadasın dediği gibi gt el centro ya da mirraco option veya park düsünebilirsin belki şimdi gidip gelmek icin alcaksın bmxi ama biraz tadına varırsan hareket yapmak icin cıkıp gezdiğin günler olucak denersen farkına varıcaksın.bmxler ufak boylu diye dusunme sadece jantları 20" ( ve bu bence daha güzel :) )ama bisiklet olarak gayet iyi ve nerdeyse en sağlam bisiklet modeli fakat bundan baska mtb street bisikletleride var onlarla da istediğin yere atlayıp zıplayabilirsin ve vitesli olmasıda şart değil singlespeed dediğimiz vitessiz sistemle de surebilirsin ama bence bmx vazgeçilmezdir.bende senin gibi 3. katta oturuyorum ve aşşa indirmek yukarı cıkartmak zor olmuyor bisikletin 15 16 bilemedin 18 kilo olsa bile bunu rahatlıkla halledersin ama hareket yapmak istiyosan hafif bisiklet daha avantajlıdır.bunlar benim goruşlerim iyi forumlar...

5. Emre Sincanoğlu

Emre Sincanoğlu Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar yardımlar için çok teşekkürler.