Bmx hakkın da yardım lütfen...

Tepki
1
Evet arkadaşlar uzun bir zamandan sonra tekrar bisiklet sevdam başladı ve bisiketle buluşma karar verdim...
Bundan 7-8 yıl önce Her gün sabahtan akşama kadar bisiklet üstündeydim.
Toplam da 5-6 tane bisiklet eskittim, parçaladım, kazada kaybettim o yüzden uzun bir süre bisikletten uzak kalmıştım.
Tabi bu yıl süresince bisikletler hakkında çok şey geliştiği ve değişti için bilgi almak istiyorum...

Önceden hep 18 vites 21 vites bisikletlere binerdim ama hayalim de hep bmx akrobasi bisikletleri vardı ve o hayali gerçekleştirmek istiyorum.
Almaya karar verdiğim bisiklet bmx ktm da bazard sorduğum yerde biraz bilgi aldım ve denilene göre benim için gayet iyi bir bisikletmiş.
Yani benim için ne fazla ne eksikmiş. Zaten ahım şahım hareketler peşinde değilim önceden 18, 21 vites bisikletler de ufak tefek hareketler yapabiliyordum.
Uzun yıllar geçince hamlandım haliyle o yüzden yeni bisiklet aldığım da biraz alışmam ve geliştirmem gerekicek kendimi.
Neyse uzun lafın kısası tekrar bisiklet hayatına dönmek istediğim için ve bi de hayalimi gerçekleştirmek istediğim için şöyle bi bisiklet almaya karar verdim...

(link)

Görüşleriniz önerilerinizi ve bilgilerinizi paylaşmanızı bekliyorum...
Bir de bisiklet kullanan ve arası iyi olan pek arkadaşım yok biraz da çevre edinmek istiyorum bisikletlerle ilgili.
Atıyorum arada sırada buluşulur bisikletlerle dolaşılır. hareket çalışılır falan birbirimize bişeyler öğretiriz gibisinden...

Scudo
Tepki
1
çok kararsızım... ilk başta kararım ktm bmx da bazard idi ama duyduğuma göre ktm pek iyi bi bisiklet değilmiş.
bi arkadaşım şu bisikleti önerdi..

ktm da bazard mı yoksa bu mu yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.. almak istiyorum artık bisiklet...

(link)

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Bu forumdakiler daha çok performans için veya turlar için toplanıp beraber sürer. Her ikisi içinde yetersiz. Almak istediğin bisiklet akrobatik hareketler için üretilmiş bir bisiklet. sanırım burada o tarz gruplara fahil baya az kişi vardır. daha çok patencilerle bir arada takılıyorlar. Bulunduğunuz yerdeki patenci arkadaşların yanlarına gider iseniz daha iyi bir ortam olacaktır.

Bölümdeki konulara bakınca bu bölüme bir iki arkadaş cevap veriyor gibi. Onlar online olup cevap verirse sizin için daha sağlıklı cevaplar gelecektir.

Tepki
1
Bunu en başından fark etmiştim fakat belki bilgisi olan vardır diye açmıştım başlığı... mesajın ve bilgin için teşekkür ederim öyle yapıcam artık...