bmx Berkin sahilde

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sinan vallahi sana helal olsun. Abicim yine çatlatabildiysen o kadroyu gerçekten helal olsun. Artık Kron sana ne yapsın :) saf altından kadro yapsalar dayanmaz.

Birde sinir olduğunuz veya konuşturmak için birine japon işkencesi yapmak isteyen varsa Yeşilköy Alan'a gönderip bu Sinanların bisikletinin altına yatırap ellerini kollarını bağlayın yeter :)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sinan Kron'un kadrosunu kopartıysa Salcano Evil'i eline alır almaz pertini çıkartır. Salcano ile bu işler olmaz bence

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
ne evil b sı:) yabma alaah askına o biskletten turkıyede ya 3 ya 4 tane war (havamıda atarım)hoffman bikes ...

asello

Üye
Tepki
5
ewet tebrik ederim.şahsen bende o cesaret yok..hala arıyoruz bi bmx bi bulayim da ufaktan başlıcaz umarım...paylaşımın için saol..

tia-ti

Üye
Tepki
3
Ben bu işe yeni başlıcam bana öğretebilecek olan var mı ve nerede oturduğunu söyleyebilir mi teşekkürler

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
gel yesişlköye sewe sewe bu resımler hıc bısey bunlar sadece bunny hop...larım street ogretırım sana;)

kozmo11

Üye
Tepki
0
bende böyle hareketleri yaparım yetenekte var ama parkur yok ve destek cıkcak biri yok

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
parkur hiç biryerde yok herkes kendi çabasıyla birşeyler yapmaya çalışıyor ayrıca yeteneğin olup olmadığı da o kadar kolay anlaşılmıyor

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
@kozmo11

sinan kardesimin de dedigi gibi parkur hic bir yerde yok ayrıca ben de yetenek var ben herseyi yaparım demekle olmaz herkezde belli bir olcude yetenek var kimse odun olarak dogmuyor ! isin bası azmedip calısmak,hareketleri yapan arkadasımız kac yıldan beri bu is uzerine yogunlasmıs kim bilir ....

LUTFEN EMEGE SAYGI ! ! ! ! ! :boese157: :boese157: :boese157:

destek konusuna gelince ogrenciler adına konusıyım en azından disimizden tırnagımızdan biriktirip malzemeleri alıyoruz yani kimse'' a sen ne guzel bisiklet suruyorsun al sana su kadar para demiyor !

• Beğen
Tepkiler: seko123

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
kcuk cok tesekkurler toplamda 4 sene oldu acıklamada solemuıtım sadece bunlanar bunny hoplarım yetenekle olsaydı bn suan havalarda ne backflipler atıyorum ne bunny 360 lar koyuyyodum ama profların cektıg ıbunnyi cekebılıyorum...buda we dıer harekelterde toplamda 4 sende toplandı asla 1 ayda oğrenebılecek seyler deıl olmazda olamazda

• Beğen
Tepkiler: kcuk_

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
@seko123

kimsenin hakını yememek lazım tabiki...

bir bmx alıp bu hareketleri cok kolay yapıldıgını snıyor herhalde bazı arkadaslar fakat benim bir cok arkadasımın bmx'leri bodrum katlarında duruyor hatta ew arkadasımın ki neredeyse sıfır vaziyette