bmx baslarken nelere dikkat etmeliyim

se3rious

Üye
Tepki
0
ben 16 yasında 53 kg yum bmx e baslamak istiyorum bisiklet alırken nelere dikkat etmeliyim ve hangi markaların hangi modellerini tavsiye edersiniz

Scudo

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Oncelikle merhaba bende bmx kullanıyorum.... avrupa yakasındabakırkoyde bir grup var orda biniyorlar anadolu yakasında ise biz varız toplam 3-4 kisi :)

Nelere dikkat etmeliyim yazmıssın once dengeyi cok iyi saglaman lazım vede bileklerinin kuvvetli olması lazım ondan sonra daha yeni baslıyorsan koruyucu seyler takmanı oneririm kask dizlik dirseklik gibi seyler ayrıdan eldiven alırsan sana cok yardımcı olabilir :)

bisiklet almaya gelirsek salcano nun evil b diye bir bisikleti var 300 ytl civarlarında birde cok hesaplı arııyorsan Toysrus da TECH TIME diye bir marka var 145 ytl fiyatı var bende bmximi satıyorum chrome kadrolu pegli bir bmxim var ilgilenmek istersen turkuaz_can@hotmail.com bu benim msn adresim :)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
2. el bolumune bakarsan sana gore bmx ler var orda :D bu arada avrupa mı yoksa anadolu yakasındasın ??

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
Uymaz Boyun Cok Uzun O Isiklet Kisa Sana Street Lazim

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@tennisformula

siz yeni bir konu açarsanız daha iyi olur çünkü şu anda se3rious sorusunu ve konusu bloke ediyorsunuz