Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bmx alırken......

Konu, 'BMX' kısmında isfendiyar tarafından paylaşıldı.

1. isfendiyar

isfendiyar Aktif Üye

Seviye:
    ben yeni alıcam ve nelere dikkat edıceğımı bılmıyorum yardım edermısınız. bıde trek bmx ler nasıl ???

2. numanstein

numanstein Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Mrb ilk başta ben Salcano evil-b kullanıyorum.Yaklaşık bir aydır çalışıyorum ve gördüğüm bazı eksikler(yani senin dikkat etmen gereken şeyler)

Arka freni kontrol et iyi olsun çünkü bu arkaya giden tel sayısı(GRYO) ve kıvrılma fazla olduğundan iyi tutmuyor.Ben evil da bazı modifiyeler yapmak zorunda kaldım.

2.si ağırlığa da dikkat et derim sadece bunny hop da değil fire hydrant squaker gibi haraketleri de çalışırken denge kurmak zorlaşıyor momentumdan dolayı bisiklet altında çok kolay haraket edemiyor.

Ve de pedallar ve krank kolu mümkünse en sağlamından olsun:in:

seko123 bunu beğendi.
  3. isfendiyar

isfendiyar Aktif Üye

Seviye:
    saollasın dikkate alıcam?

4. seko123

seko123 Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadasımız dedıgı seylee ılk oncelıkle dıkkat edıceksın en son 3 parcası warmı yokmu dıkkat edıceksın yoksa cektıgın bunny hoplarda krenkı kırmak weya yamultmak cok basıt sahsen bn 3 tane kırdım sonra gıdıp 3 parca aldım... ayna yapragınıda saglam we celık almaya bakh....

5. bmxedip

bmxedip Yeni Üye

Seviye:
    helal olsun seko123 kardes soz cok hosuma gıttı bende adaana da suruyorum street yapıyorum boyle bmx ortamı gorunce ınan cok guzel oluyor yanı yorumlar falan