Bmx almak istiyorum ne önerirsiniz?

Emirhan Kılıç

Daimi Üye
Tepki
128
İsim
Emirhan KILIÇ
Bisiklet
Diğer
yenı baslıyacak birisi için nasıl bır bmx tavsıye edersiniz 1.65 boyum var sizce bisikletin ağırlığının yada özellıklerının ne olması lazım yada tavsiye edeceğiniz bisiklet varmı AYIRDIĞIM BÜTÇE:350YTL yardımları olan herkese tesekkur.;)

Scudo

ghstrider

Aktif Üye
Tepki
32
Gt Compe satıorum ilgilenirsen özelden mmsj at...Gergi taktım we Ön Dişliyi dEgiştirdim...

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
arkadasım benı eklemssınde msnde konusamadım kursra bakma eger yenı baslıyosan arkadasların dedıgı gıbı ıkıncı el bı gt tavsıye ederım slammer yada zone modelınden hem senın ıcın hafıf olur hemde kullanıslı ama ben sıfır ıstıyorum dersen ve butcem 350 den yukarı cıkmaz dersen tech team viper lar var sıfırları 250 mılyon cıvar yanılmıyorsam oda hafıf ve yenı basladıgından dolayı ıdeal acemılıgını attıgın zaman kalıtelı bısey alırsın ama bmx e yenı basladıgın ıcın en omenlı unsur hafıflık tercıhını hafıf bı bısıklet ten yana kullanırsam daha ıyı olur iyi forumlar

dr.sck

Üye
Tepki
11
ercanın dediği doğru bende o tech team viperla başladımşimdi khe var Toys"R"usda 130 milyondu tech team viper neyse hayırlı alışlar...