Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bmx alıcam lütfen girip bir YARDIM EDERMISINIZ arkadaslar boy kilo kadro boyu herşey

Konu, 'BMX' kısmında Bmxistiyorum tarafından paylaşıldı.

1. Bmxistiyorum

Bmxistiyorum Yeni Üye

Arkadaslar foruma yeni geldim ve bu foruma girmemin sebebi burda olan herkesin bilgisini alıp hareket etmemdir hepiniz iyi bir bisikletcisinizdir.. :rolleyes:
    Şimdi ben bir bmx istiyorum öncelikle fiziksel özelliklerimi yazıcam

Boyum 1.83 yada 1.84
    Kilom 78 - 80
    Fiziksel özelliklerim yola cıkarak öncelikle ben bmx sürebilir miyim fiziksel özelliklerim bisiklet sürerken sorun cıkarır mı bunu ögrenmek istiyorum cevap verirseniz her soruma cok sevinirim.. Bildigim kadarıyla Kadro boyları ve Jant boyları var bilmiyorum birde normal boy değilde bacak boyuna göre mi veriyorlarmıymıs neymiş siz bunada yardım ederseniz cok iyi olur..

MTB falan kesinlikle istemiyorum ben direk bmx istiyorum eger olmazsa gercekten cok üzülücem cünkü gercekten stres atmak icin ve bisiklet sürüşüne aşık olmak icin adrenalin icin ve gerekse bmxleri övmek icin bmx vardır. Sadece show değil bunu anladım ve ben öyle sağa sola ucmayı gercekten cok severim size anlatamam umarım süremezsin demezsiniz

Simdi ben baslangıcta bir bisiklete 1000TL falan veremem arkadaslar cünkü cok param yok ailemdende isteyemem o kadar parayı ben Salcano - Jump Race bisikletine bir göz attım nasıldır baslangıc icin söylerseniz sevirim.Özellikleri
    Tip : 20" Freestyle Race BMX
    Kadro : Alüminyum Kadro
    Maşa : Hı-Ten Maşa
    Fren : Tektro Fren Takımı
    Rotorlu

ARKADASLAR BU ARADA SÖYLEMEDİM AMA STREET YAPMAK İSTİYORUM
    Sizce baslangıc icin uygun mudur eger bu isi normal bir şekilde ince kücük kazalarla gelistirebilirsemki umarım gelistiririm kendimi ileridede sunday , wethepeople falan almayı düsünüyorum Simdi bu jump race baslangıc icin kafama yattı benim icin şekil önemli değil yeterki benimle birlikte sorunsuz bir şekilde uçsun..
    Bu bisiklet street icin yatkın mı birde bilmiyorum Bunların gidon 360 derece dönüyor ya buda dönüyor mu?

Sorularım bu kadar arkadaslar umarım dedigim her soruya cevap verirsiniz size cok cok minnettar kalırım :) iyi forumlar iyi sürüşler

2. Orhan Yıldırım

Orhan Yıldırım Kıdemli Üye

Seviye:
    Jump race baslangıc sevıyesı ıcın yeterlı bır bısıklet, senı ıdare eder sevıye atlamak ıcın. Bunun dısındada fızıksel özellık bır engel degıl bence, sen yapamıyorum deyıpte bunu fızıgıne baglayacaksan hıc bmx falanda alma bence. Ben de ılk önce khe bmx le baslamıstım son 1 senedır mtb ıle street yapıyorum (benımde boyum senle aynı, sıgmamaya basladım, dızım carpıyordu gıdona falan) hatta yenı bısıklet topluyorum su sıralar. Tercıh meselesı hersey sana ve azmıne kalmıs, baslayacagım dıyorsanda salcano sana yeter.
    ,

3. Bmxistiyorum

Bmxistiyorum Yeni Üye

öyle mi dersin anladım yok fizige baglamıyorum sadece problem cıkar mı falan diye
    ben önce bir jump race ile baslıyım birde 2. bir sorum var simdi bu freestyle demek serbest anlamına geliyor yani street anlamına mı geliyor salcano sitesinde birşey yazmamıslar altına flatland ,street , dirt falan yazmamıslar ben street yapmak istiyorum bu yüzden dedim

Birde boyun benle aynı rahat mıydı?? hareketleri yapabiliyor muydun rahatca . tesekkür ederim :)

4. Bmxistiyorum

Bmxistiyorum Yeni Üye

kararımı verdim khe root 360

5. Mustafa Okudan

Mustafa Okudan Yeni Üye

kilon ve boyun için bmx olarak binebilir veya binemez diye bir standart yoktur bilgin olsun.. zaten boyuna göre kilo oranın gayet normal ..

6. Aykut Tanay

Aykut Tanay Üye

Seviye:
  7. Bmxistiyorum

Bmxistiyorum Yeni Üye

Khe root 180 yada 360 almayı düsünüyorum.. cevaplar icin tesekkürler

8. baran efe boratav

baran efe boratav Aktif Üye

Seviye:
    şimdiden hayırlı olsun