Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bmc slr01

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında baturavgan tarafından paylaşıldı.

1. baturavgan

baturavgan Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba,

Fotoğraflardaki SLR01'i İsviçre'de BMC Pro Cycling Team'in yarışçılarından biri satışa çıkarmıştı. Bugüne kadar sadece 2011 Paris-Roubaix'de ve antremanlarda toplam 5000 km koşmuştu. Her ne kadar BMC firması tüm pro yarışlarda seri üretim bisikletlerini kullandığını söylese de bu standart bir kadro değil. 2011 yapımı olmasına rağmen takıma özel olarak sadece elektronik viteslere uygun üretilmiş. Mekanik vites kablolarını takabileceğiniz yerler kadroda bulunmuyor. Oysa 2011 model seri üretim SLR01'ler mekanik viteslere uygun üretilmişti. Bisikletin üzerinde Dura-Ace Di2 var. Sele borusu 30mm offset'li, selesi fizik ve teker seti Easton EA90SL. Takımın kullandığı ve bisikletin üzerindeki SRM Power Meter ayna seti, standart Dura Ace ile değişti ve fotoğraflar da bu sırada çekildi.

Bisiklet ne yazık ki halen İsviçre'de. Türkiye'ye gelirken yanımda bir RM01 getirdim ama iş yoğunluğum nedeniyle bisiklete vakit ayıramamam ve İsviçre'ye geri dönmem gerektiği için onu da satışa çıkartıyorum. Umarım geri dönerken SLR01'i veya başka bir BMC'yi getirebilirim. Aklımda fena halde bir Team Astana SLC01 Pro Machine var.

Selamlar,
    Batur

2011 Paris-Roubaix'ye katılan BMC takımının SLR01'leri. Ortada duran sanırım bu bisiklet.

2. Güney Tuncer

Güney Tuncer Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Şahane bir kadro. Eğer kaza darbe vs ciddi bişeyleri yoksa uzun yıllar sorunsuz gider. Sadece elektronik vites sistemi desteklemesi de bence güzel. Kendime bugün yeni bir bisiklet alacak olsam mekanik düşünmezdim. Hatta direk bunu alırdım :)

3. erendiz çetiner

erendiz çetiner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Her nekadar Mtb yi daha çok sevsemde gönülde hep bir yol yatar.Enfes bir makine.Yenisini bekliyoruz.

4. baturavgan

baturavgan Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkürler. Lütfen yenisini hemen beklemeyin çünkü daha bunun ödemelerini bile bitiremedim. Ama olur ya çok uygun bir fiyata bir Team Astana bulursam...

5. Wintherr Bulut

Wintherr Bulut Üye

Seviye:
    kadrosu insanın içini yakıyor kırmızıyla siyahın bir kadroda bulunması benim için yeterli ;)

6. diavolo

diavolo Forum Bağımlısı

Seviye:
    Gerçekten çok çekici bi bisiklet, tam bir hız makinesi, tabi kullanıcısına göre :)

7. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Mükemmel bir bisiklet, Allah kaza bela vermesin...