Blue

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Blue markasinin yol ve TT bisikletleri sanirim cok populer olmaya basladi. Her hafta sonu goruyorum birkac tane. Eger komple bisiklet ( TRIAD)alirsaniz bisikletin size uygun hale getirilmesi icin genelde bisikletinizi aldiginiz yerde yapilan uygunluk (fit) yerine Charlotte,Kuzey Caralinada ruzgar tunelinde cok ozel bir fit programi uygulaniyor ve bu program sayesinde ortalama hizinizin artacagi taahut ediliyor.

TRIAD

(link)[/URL]

AC1

(link)[/URL]

RD 1.1

(link)[/URL]

RYNO

(link)[/URL]

(link)[/URL]

• Beğen
Tepkiler: sadana
Scudo

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
çok teşekkürler Özgür,
nerede durduğumuzu görmemiz açısından yurt dışı paylaşımların önemi çok büyük.

ben boyuma göre kadro ararken perişan oluyorum. :)

İnsanlar rüzgar tünelinde sn'leri hesaplıyor. :)

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@Soner Sarihan

Turkiyede olumlu gelismeler var bisiklet sevenler ve kullananlar acisindan. Avrupa Bisikletliler Fedarasyonu 2013 yilinda Velocity toplantisini Istanbulda yapacak. Eurovelo ( Avrupa bisiklet yolu) agina Turkiyeyi dahil etmek istiyorlar ilk asamada Cesme-Alacati gundemde. Zamanlada Cesmeden Akdenize uzanan guzel bir rota cikarmak istiyorlar. (Belirtigim calismalarda Izmir Bisiklet derneginin cok emegi var )

Bu gelismeler parelelinde umarim bisiklet daha populer hale gelir Turkiyede, bisiklet magazalari sanirim o zaman her boy kadroyu bulundurur stoklarinda.

Diger konuda bisikletin kisiye ozel/uygun hale getirilmesi. Uygunluk ( fit) sisteminin 20-60 watt arasi artis sagladigi soyleniyor. Bilmiyorum Turkiyedeki bizim yariscilarimizin bu uygulamayi yaptirabilecegi yerler varmi Turkiyemde.

Neyse konuyu dagittim, kalin saglicakla

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@Ozzgurr

Teşekkür ederim Özgür.

Konuyu kendi mecrasına çevirmek gerekirse,

bisikletler çok güzel. En sondaki down hill'e tek kelime ile " bittim " diyebilirim.

Ryno ismi acaba gergedan kelimesinin ingilizcesinden geliyor olabilir mi ?

• Beğen
Tepkiler: Ozzgurr

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Bende AC1 modelini kirmizi telli Fulcrum Race jantlar, beyaz sele ve beyaz gidon bandiyla hayal ediyorum... Ne guzel olur kimbilir...:rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan