black bird -scale carbon 30 -

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
http://img6.imageshack.us/img6/2986/img0406rm2.jpg

öncelikle ender beyden özür dilerim yanlışlık yapmışım ve beni uyaran haşim okyay arkadaşımada teşekkür ederim (yaşlılık)
evet buda benim artık son bisikletim robocop karbon apaçi

Scudo

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
güzel bisiklete benziyor daha detaylı fotolarda bekleriz...
güle güle kullanın

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Resim harika,bisiklet zaten süper.. Güle güle kullanın..

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Sanırım 2008 Scott Scale 30 ve hiç oynama yapılmamış gibi duruyor parçalarda.Zaten pek gerek de yok,güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: YigitSAYIN

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Bisikletinizi güle güle kullanın ve çok güzel bir etkinlik yapmış oldugunuz arkaplandan belli oluyor.. :eek:

placan

Daimi Üye
Tepki
168
On numara bisiklet. Tecrübenize de yakisacak kadar sahane. Robocop artik karbondan mamül.! güzel sürüsler dilerim bu güzel bisikletliye.

Sinan Yorulmaz

Aktif Üye
Tepki
141
Kudret abi bir gün de elinde taşıma şunu :) Ne zaman alıyorsun bakalım crossmax slr?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
balilias bisiklet dostum
fotoğraf makinem yok hatta cep telefonu kullanmıyorum yoksa çekerdim
arkadaşlarım sağolsun yukardaki fotoğrafı çeken arkadaşa teşekkür ediyorum benim haberim yoktu habersiz çekmiş sonra forumda gördüm
önder tarım dostum
evet 2008 scale scott karbon(large kadro) yalnız 10. 500 ağırlık (orjinali)benimki 11.000 ağırlık nedeni tekerleri değiştirdim yol tekeri aldım
ama olmadı tabi arka tekeri 295 gramlık schwalbe furious fred yaptım çok mennunum sıra önde çok pahalı 40 euro bisiklete giden para helal para benim için çünki benim sağlığıma giden para bu
zeki alper dostum
evet etkinlik belgrad ormanları ormanı çok severim istanbulun cenneti
oraya kadar beni taşıdı bende black bird ü taşıyım dedim
placan dostum yıllar sonra iyi bir bisiklete sahip oldum ne yapalım 50 yaşımda karbona ulaştım bir yılını şubat sonu dolduracak bisiklet toplam 9710 km de
neutralife dostum
doğru söylüyorsun ama ne yapayım ben bu bisikleti çok sevdim
beni çok taşıdı dahada taşıyacak ben onu taşımışım çok mu bazı arkadaşlar
benim bisiklet kolik olduğumu söylüyorlar evimin misafir salonunda duruyor evli olmadığım için çocuklarımda haliyle olmadığı için sorun olmuyor ama kimse beni taklit etmesin benim seçimim bu
evetttttttt super light road slr beni fene kamçıladın korkunç para
850 euro arka jant rublesiz 850gram ona xt taksam 260 gram toplam 1100 geliyor benimkinin ağırlığı toplam 1300 geliyor (ruble ile )hani 200 gram farkediyor bol rampalı yolları sevdiğim için arkadan biraz hafif olacak herhalde bakalım kısmet ne olacak
robocop karbon apaçi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
vayyyy enis baba ben cevap gönderirken sen geldin dur sana bir teşekkür ediyim şükran şükran pazara belgrada gel hemüüüüüüüüüü
robocop karbon apaçi

ozganugur

Daimi Üye
Tepki
162
@kudu

kudret abi ne yaşlılıgı ya sen hepimizden genç ve hepimizden daha kuvvetlisin...

bisikletine zaten hayranım :) nazar boncugu takalım :eek:

Şerif Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
756
Bisiklet
Scott
@kudu
madem okadar uzun tur yapmasını seviyorsunuz niye hybrıd yada fıtness bıke benzeri birşey almadınız

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
emres 91
bisiklet dostum çooooook haklısın evet sonunda spd geçeçeğim ama işde maddi durumlar hepimizin derdi en iyi spd birde kaçkar bisiklet te gördüm su geçirmeyen spd için ayakkabı 200 euro bayağı para şimdi yavaş yavaş olacak hepsi
dediğin o kadar doğruki bir arkadaşın bisikleti spd idi ayakkabılarını giydim yokuş yukarı deneme yaptım çekerek çıktım hiç yorulmadım fakat trafikte ışıklarda dikkat etmek gerekiyor ben ışıklara riayet ederim tak çıkar tak çıkar işte beni sıkar diye düşünüyorum bir taraf spd diğer taraf normal pedallar var aslında ona alışmak vakit alacak
apocahpto bisiklet dostum
evet bir nazar boncuğu takacağım
jordansero bisiklet dostum
cahilliğimi affet gerçekten araştırma yapmadığım için hybrıd ve fitness markalar
yol mu yoksa dağ bisikletimi bilmiyorum buda benim hatam ama bana bilgi verirsen sevinirim evet uzun yolu (rampalı) çok seviyorum gençkende öyleydim ama inanki çok kötü bisikletlerle uzun yola gittim tabi şimdi teknoloji acaip

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
jordansero bisiklet dostum
ufak bir araştırma yaptım dediğin markadaki bisikletleri internetten buldum evet 28 jant city bike model tarzları -scott dan önceki bisikletim 28 jant city bike(salcano) idi yalnız bu bisikletin bütün parçalarını değiştirdim lx sisteme bağladım bisiklet 13 kilodan 12 kiloya düştü bunun için tam 3 yıl öncesinin parasıyla 1000 ytl verdim bisikletede 600 ytl vermiştim evet 28 düz yolda çok hızlı hızlıda rampalarda yorucu 3 yıl kullandım bisikleti
şunu da gördümki 26 karbon bisiklet rampalarda çok kullanışlı
robocop karbon apaçi

enis57

Forum Demirbaşı
Tepki
272
@kudu
bi aksilik olmassa gelecem robocop baba,
4 ayaklı beyazlar adına:D
yaşasın kızılderililer ugg