Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bize yarış gibi gelen araç sollamalarımızı yazalım

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında sarıyerlibisikletçi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sarıyerlibisikletçi

sarıyerlibisikletçi Forum Demirbaşı

Adı:
    Cengiz
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    benden başlıyalım böle bi konu vardı hatta o konuda mesajımda var ama bu daha değişik yarış hissi verenleri yazalım istedim o nedenle bu konuyu açtım:
    06.07.2008 tarihinde ev sahibinin (21.5 yaşında) oğluyla onun arkadaşına gittik (ben bisiketle gittim)yedik içtik saat 10:10-civarı falan geliyoruz onun arkadaşında uno var eve gidiyodu ev sahibinin oğlu benide at dedi onlar arabayla ben bisikletle kısa yoldan geliyodum baktım film çekiliyo hala (7 den beri çekiliyo sinema filmi) dedim gidiyim bakim hem ordan inerim dedim.gittim orda geçtiler beni o bayırdan aşağı inerken kaptırdım geliom (farlarım yanımda diildi) bi pazar sokağı var orda yakaladım sonra bizim eve yaklaşırken bi viraj var orda yanlarına geçtim camdan "selamun aleyküm" dedim ikiside bana ağızları açık bakakaldılar yol biraz daha uzun olsa sollayacaktım ama viraj vardı gerçi araba gelmiyodu ama olsun işi sağlama almak laazım dedim tekrar arabanın arkasına geçtim ve gece bitti.filmin ismini öğrenmek isteyen özelden sorabilir.biliom çok uzun oldu uyarmanıza gerek yok

2. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
  3. Murat EVGİN

Murat EVGİN Bisikletkolik

Seviye:
    Kapatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.