Bitti!!; Celbino Adventure

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
Selamlar.Biraz uzun ve zahmetli oldu ama...İşte okul haftalıklarımla parça parça topladığım bisikletim:D Celbino Adventure 7005 (tourney-acera):D Prof bir şey değil tabi ama beni tatmin ediyor.En azından hakkını vereceğimi düşünüyorum. Zaten sadece İstanbul içi orda burada turlamak amaçlı topladım. Ve görünüşü süper bence.Bu hale gelmesi için de beni okulda baya bi aç bıraktı ama değdi:) Komponentleri düşük tabi ama dediğim gibi bana yetiyor ve bisikletimi seviyorum.Buyrun resimleri;)

(link)

Vites kolları ve amortisör yazıları üzerinde, yaklaşık 2 ay önce yaptığım trafik kazasından dolayı çizikler var.Ama artık kask aldım:D:D
(link)

Bisiklette 2.el olan tek parça, forumdan almış olduğum shimano fren ayakları.

(link)

Bu da benle:)

(link)

Bisiklet normalde binanın bodrumunda bisikletliğe kilitli olarak duruyordu.Fakat tadilat nedeniyle bisikletlik benim bisiklet üstündeyken yer değiştirilmiş ve malesef kadronun bi kaç yerinde küçük hasarlar (soyulma) meydana gelmiş:eek: Halbuki bana kimse haber vermemişti bu taşıma için.Uzaktan pek belli olmuyor ama yakından bakınca çok sinir bozucu bi durum.Kadrom daha yepyeniydi:) :rolleyes:

Benim elimden şimdilik bu kadarlık bişey toplamak geldi.Malum öğrenciyiz.:D
Özellikler:
Kadro : Celbino Adventure 7005
Maşa : Sr Sountour M2000
Arka Vites : Shımano Tourney
Ön Vites : Shımano
Vites-fren Kolları : Shımano acera
Fren ayakları : Shımano acera
Ayna Kol : Shımano Tourney fc-tx70
Jantlar : Çift Kat-Boda
Sele Borusu : Tranz-X
Sele : Sustek
Ruble : Shımano 7’li
Gidon : Amoeba Borla
Boğaz:Amoeba Borla
Kadro Koruyucu: Amoeba
Elcik:Setlaz
Lastik-Furş-Pedal-Orta göbek-zincir ne marka bilmiyorum:D

Yavaş yavaş geliştirmeye devam edicem inş.Büyüyünce de bu bisiklet aşkı bitmezse zaten teknolojiye ayak uyduracak bisiklet- bisikletler almayı düşünüyorum:D
Bu üzerindekiler dışında, düşük zamanlı hedeflerim arasında, teker göbekleri ve kilometre var(fazla pahalı olmamak şartıyla tavsiyelere açığım:D:D)
Bisikleti topladığım zaman zarfı içinde başını ağrıttığım, beni her konuda bilgilendiren, yardım eden herkese ve emek bisiklete çok teşekkürler ;)
Umarım siz de bisikletimi beğenirsiniz.Her türlü yoruma açığım.Yorumlarınız benim için çok değerli.Şimdiden hepinize teşekkürler;) İyi Forumlar.

Scudo

elfaruki

Daimi Üye
Tepki
222
burak hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler keste daha tanındık bir kadro alsaydın ama buda güzele benziyor işallah seni uzun senelr götürür ne diyelim:D

• Beğen
Tepkiler: Burak Özen

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@geotech<deore
sağol Faruk bunu alabildik anca şimdilik.geliştircez yavaştan:)

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
guzel olmus bisikletin

bu arada jantların benimkiyle aynıymıs sanırsam (boda yazıyor dimi uzerinde?)

• Beğen

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@bryant91

Daha güzelleri sizin olur umarım Burcu hanım.Saolun:)

• Beğen
Tepkiler: burcu1985

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@mecaoz1

Evet boda.Güzel görünüşlü jantlar.önceden önce wardı kazada yamuldu.tek kötü taraf bunlara akor olmuyo çift kat diye.:eek: aynısından bi tane daha aldım.

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@bryant91

eer jantın baya bi 8 cizmiyosa akor yaptırabilirsin

benimkini sorarsan ama 2 senedir kullanıyorum bu jantlara hiç akor yaptırmadım ama 1 kere mil kırdım ona ragmen jant normal kaldı:D

cok guzel bi jant seciminden dolayı tebrikler:D ;)

• Beğen

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@tugayabicim

saol Tugaycım bak senden aldıım fren ayakları orda parlıyo:D:D

• Beğen
Tepkiler: tugayabicim

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@mecaoz1

walla ii dayanmış:D benim ki de normalde 2 ye katlanması gereken bi kazada sadece aşırı derece 8 lendi:D araba olduu gibi ön tekere girdi ona rağmen katlanmadı:p sadece "bayaa bi 8 çizdi":D:D:D

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
burak hayırlı olsun cok guzel bisiklet almıssın kendıne ilerde geliştirirsin kendi ihtiyaclarına gore cunku ilerde kendını astıgında o bisiklet sana yetmeyecek

• Beğen

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
Yeni bisikletin hayırlı uğurlu olsun..Güzel bir bisiklete benziyor..

Kazasız belasız bol pedallı günler dilerim ..

• Beğen

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@ncok

Saol Nevzat.Valla fırsat ve durumum oldukça geliştircem de zaten bunu istanbul içinde sadece orda burda dolaşmak için topladım ve uzun bi süre İnşallah yeticek gibi. Zamanı gelince bakıcaz.;)

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisikletin çok güzel. Parça parça toplamış olman ve her noktasıyle kendin ilgilenmiş olman, bisikletten alacağın hazzı artıracaktır. Komponentleri gayet güzel ve yeterli. Bu bisiklete uzun süre bin hakkını ver, ilerleyen zamanlarda zaten üst seviye bisikletlere sahip olacaksın. Bu sevgi kanda olduğu sürece, en üst seviye bisikletlere sahip olmadan durmayacaksın. Hayırlı olsun, güle güle kullan.

• Beğen

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@Teberus

Betimlemeniz için saolun:)
Evet haklısınız parça parça topladıım için cidden daha bi sahiplendim göze ve akla daha ii geliyo.neyin ne olduunu biliyorum.:)

evoluzi0ne

Üye
Tepki
25
olm okadar dedim aynakolu acera al diye :D ama böylede güzel olmus bi ara gel kapının onune biniyim şuna :D

• Beğen

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@evoluzi0ne

:D:D:D Hacı acera yoktu o zaman orda getirtmek gerekirdi.Bi de ona kapak derdi war:eek: olsa tabi daha ii olurdu da işte birazda sabırsızlıktan bunu aldık.Kısmet buymuş.
Tamam bi ara geliyim sizin oraya bin:D :D

bts.elektronik

Forum Bağımlısı
Tepki
777
ilk kural bisikletini nasıl bisiklet olursa olsun bodrum kömürlük vs yerlere koymamaktır. acı bir tecrübe ile öğrenmişsin.bisikletini güle güle kullan