Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisklet ama hangisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mrtcakmak tarafından paylaşıldı.

1. mrtcakmak

mrtcakmak Yeni Üye

foruma yeni üye oldum bisiklet araştırırken buldum burayı Hepinize selamlar.
    Bana 200 - 250 YTL arası bir bisiklet tavsiye edin genelde işe gidip gelirken kullanacağım teşekkür ederim.( Boy: 176 Kilo: 85 )

2. tito

tito Aktif Üye

Seviye:
    sevgili mrtcakmak,

forumun, ilgini çeken bölümlerini okuyarak başlamanı öneririm, zira, sorunu bu önerimi uyguladıktan sonra sorarsan, daha çok sayıda yardım eden ve bu arkadaşlardan da, daha nitelikli yanıtlar alabilirsin.

tayfur bunu beğendi.
  3. mrtcakmak

mrtcakmak Yeni Üye

Söylediğinden bir şey anlamadım sorduğum soruda mı bir yanlışlık var forumda ilgimi çeken tek yer şu an burası. Bisikletle ilgili diğer konular henüz ilgimi çekmiyor çünkü henüz bir bisikletim yok.

4. mrtcakmak

mrtcakmak Yeni Üye

Beldeyama Cumulus nasıldır tavsiye edermisiniz

5. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Yeni kullanıcı arkadaşlarımızdan bu konuda gelen, marka da belirtilerek sorulan sorulara dair bir çok yazışma olduğundan, Tito arkadaşımız fikir edinmeniz açısından öncelikle buraları okumanızı tavsiye etmiş.

6. Metin

Metin Yeni Üye

Seviye:
    eger bıraz kotanızı yukseltırsenız daha kalıtelı bısıklet alabılırsınız,işe gidip gelirken eger kullanıcaksınız size cok fazla masraf ve sorun cıkartmaması lazım. iş yerimize eger gelırsenız sıze orda daha fazla yardımda bulunabılırız iyi günler
    METIN BISIKLET