Biskar | Bisiklet Karabük

Scudo

tevfik saka

Daimi Üye
Tepki
137
toplandık bitti :D gelenler için iyi oldu gelmeyenler için çok ayıp oldu :d

Kemal Faruk Doğan

Daimi Üye
Tepki
360
Eksilmişimdirde ben toparlarız ya kendimizi :)

Bu arada Tuncer Abi'nin attığı mail üzere duyurıyım. " Sefa Yakışık " artık ekib listemizde bulunmayacaktır.

Kemal Faruk Doğan

Daimi Üye
Tepki
360
Ekip hani telsiz alıyorduk ya ? Araştırma ne alemde neler buldunuz bi paylaşalım :) Bu arada tevfik bi sen kaldın bizden imzası farklı olan :p

tevfik saka

Daimi Üye
Tepki
137
ya yapamadım onu ya forum işlerinde acemiyimde o telsiz işini bn araştırdım gg ye baktım ucuz ve kalıtesiz var hepsi burada da teknosadaki telsizin aynısı var 100 tl filan bnm araştırmam bu teknosadaki ucuz geldi ama bide çarşı ya inip öle dükkanlarada bakmamk lazım :D

ErdincAydin78

Forum Demirbaşı
Tepki
102
Bisiklet
Sedona
Benimle şuan Safranboluda karda pedallamak isteyen yok mu?
Dışarı çıkıp karda pedallamak için sabırsızlanıyorum.En iyisimi ben kendim çıkayım,birkaç foto alabilirsem ne mutlu bana!

ErdincAydin78

Forum Demirbaşı
Tepki
102
Bisiklet
Sedona
@ErdincAydin78
(link)

Evet bir foto ekliyorum,karda bisikletle gezerken insanların dik dik bakışlarına maruz kaldım:D ,kimisi laf attı kimisi de güldü.Gezi çok mükemmeldi.Bisikletle düşmedim,:D Bu en iyi yanı,tekerleklerim kaymadı,frenlerim iyi tuttu.Bisikletimi karda test etmiş oldum, ama bisikletten indiğimde ilk adımımı atarken ayağımın kaymasıyla bisikletle beraber çok kötü düştüm.Allaha şükür çok kötü bişey olmadı,sadece bacağıma bir ağrı saplandı.
Bir daha kar yağınca yine geziye çıkacağım,;) durmak yokk...

• Beğen
Tepkiler: Kemal Faruk Doğan