Bisikletten Soğudum

Akın98

Üye
Tepki
11
Herkese merhabalar.Bundan 1-1.5 ay önce 725 liraya city sport 40 aldım.Neyse bisikleti severek kullanıyorum.Sonra görenlerin çoğunluğu fiyatını soruyor.Söyleyince pahalı veya az daha koyup motor alırdın diyenler vs var.Bunları duya duya bisikletten soğutuyorlar adamı.
Bir başka konu kask aldım geçenlerde.Her zaman bir tartışma konusu çıkıyor aldığım kasktan.Canımızın güvenliğini düşünmek bile suç oldu.
Sizde böyle şeyler yaşadınız mı.Yaşadığınızda tepkiniz nasıl oldu?

• Beğen
Tepkiler: suat akman
Scudo

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel kardeşim Sana soranlara sende sor bakalım kullandığın telefonu kaça aldın diye. İ 6 3.000 tl verince kimse garip karşılamıyor 700 tl ye bisiklet alınca garip mi oluyor. Takılma salla gitsin.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkesin başına gelen bir durum. :D Bisikletin fiyatını soran adam %99 bisikletten anlamayan adamdır bu nedenle 500 liraya aldım deyip geçebilirsiniz.
Kask konusuna gelince can güvenliğim için takmak zorundayım demeniz yeterli olur herhalde.

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Madem o fiyata motor alınır, sen git motor al kardeşim deseydin :)

• Beğen
Tepkiler: jaks39

Batu Gürcan

Aktif Üye
Tepki
158
Bisiklet
b'Twin
sen severek kullandıktan sonra kimsenin ne dediği umrunda olmasın, tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış misali :)

Furkan Y.

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
Furkan YILDIRIM
Bisiklet
Kron
Onları kafana takarsan işin zor, bunlar seni bisikletten soğutmamalı. Ben bana bisiklete o kadar para verilir mi diyenlere kaç paralık telefon kullanıyorsun diye soruyorum, genelde herkeste pahalı telefon var ama telefonu pahalı olmasa bile pahalı telefon kullananları da böyle eleştirmiyorlardır emin ol. Baktın ki laf anlayacak biri değil, evet haklısın ben de pişman oldum bu kadar para verdiğime de geç git. :komik::komik:

• Beğen
Tepkiler: Deniz A ve Akın98

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
Sanırım sizin yaşınızdaydım, bir konserde sanatçı Kazak Abdal'ın "Eşeği saldım çayıra / Otlayıp karnın doyura..." diye başlayan türküsünü söylemeye başladı. Daha önce dinlememiştim. Sözlerini internetten bulup okuyabilirsiniz, gereksiz tartışmalar girmemek için buraya almıyorum.

Son dörtlüğe sıra geldi, şöyle başlıyor "Kazak Abdal söz söyledi / Cümle halkı dahleyledi / Sorarlarsa kim söyledi...". Serde gençlik olunca, ben "Söyleyenin..." diye bitecek sandım, bir an için. Oysa türkünün son mısrası "Soranın da..." diye bitti.

Aradan geçen 30 yıla yakın zamanda, içinde bulunduğunuz durumlarda hep o anı hatırladım: "Soranın da..."

soner kalaycıoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
946
İsim
soner
Başlangıç
1968—69
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
bana bedava motor verseler binmem,canımı düşünürüm,bisiklet bir beden sporudur.istersen kaldırımda binersin,motorda binemezsin.sağlığım için biniyorum,masrafsız dersin.selamlar..

Yuppata

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bisiklet
Sedona
Neler demiyorlarki paran mı yok diyen dahi oldu o dediklerini de bizzat işittim takılma sakın vur geç:harika:

Snorlax

Daimi Üye
Tepki
210
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
Arkadaşların dediği gib salla gitsin ama kaçarın yok vaktin varsa küçük bir keraat yap ''Öğrenci olduğumdan otobüse para vermiyorum artık ortalama günde 3 tl den ayda 90 tl kar 1 yıla bedava bisiklet sahibi oldum'' de bakalım ne diyecekler belki kim bilir senin sayende bisiklet kullanan sayısı bile artabilir:D

ta1aln

Üye
Tepki
22
İsim
VOLKAN ALTAN
Bisiklet
Scott
Ben 1500 nüfuslu köyde oturuyorum. Tayt giyip bisiklete biniyorum. Sabah hava soğuduğu için koşarken "DAYT" giyiyorum. Marjinal bir insan olduğumu düşünmekteydim. Sonra köydeki en mazbut insanlardan biri olduğumu fark ettim. (nasılını sormayın) Boş verdim, çünkü koşarak ve bisiklete binerek kimseye zarar vermeyeceğimin farkına vardım. (kendimden başka) Onlar farkında olmasalar da ;)

CEMİKO74

Üye
Tepki
39
İsim
Cem
Bisiklet
Whistle
200 tl ye falan yerden aldım acayip bi indirim var kaçırmayın derim...

• Beğen
Tepkiler: Akın98

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Bizim milletteki bu fiyat sorma takıntısı başka bir millette yoktur herhalde , ben bir şey aldıysam fiyatını sadece ben ödemişimdir kimseye pahalı aldım diye (neye göre pahalı orası da meçhul) hesap vermem ve kimseyi de ilgilendirmez sizde pek takmayın bunun gibiler etrafta çok var.

• Beğen
Tepkiler: Deniz A ve Akın98

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
Bosver onlari sen. Bu bisikletten sogutmamali seni.Sen seviyorsan iste orda olay biter.;)

• Beğen
Tepkiler: Akın98

Akın98

Üye
Tepki
11
Snorlax abi o hesabı yaptığım kişiler var.Hesabı yapınca sesleri kesiliyor zaten :D

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!