Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bİsİkletten anlayan bu kadroyuda halkulade bİr hale dÖnÜŞtÜrebİlİr sanirim :)

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında yunuspasa tarafından paylaşıldı.

1. yunuspasa

yunuspasa Üye

Seviye:
    selamlar cumletten forum kardeslerım :)

11 senelık kullandıgım bisikletımı bundan 1 ay öncesine kadar parçalara ayırmıstım..Kadromun eskı boyasını sökme ,zımparalama boyama vernıkleme ıslemleri..Vs bir cok resmını cektım ama suan ıcın yukleyemedım.Eksık olan kucuk bir şey kaldı.Oda ful beyaza boyadıgım kadroma yapıştıracagım Güzel bir Slogan ,marka yada desen Stickeri...

1-2 Haftadır dusunuyorumda ne yapsam diye aklıma Siyah bir CANNANDOLE Yazısı geliyor :)

Ama kendıme ait bir slogan yapıpta yapıstırmak güzel olur diye dusunuyorum..Velhasıl kararsız bir modda kalmıs bulunmaktayım.Bısıkletın bitimine 1 adım kala forum da konu acmak istedim..Aranızda uzun sure bısıklet kullanan veyahut kadro vb..işlemlerınden anlayan arkadaşlarım vardır elbette :)

Bu konuda sizlerınde yorumlarını almak ve kafamada uydugu taktirde ,bir an önce uygulamak ve sizlerlede paylaşmak isterim...Bisikletımın 1 adet resmını cekıp link aracılıgı ile sizlere göstermek istedim.Sizlerde resimde önce bir bakın arkadaşlar,ve nasıl bişey yapmalıyım ne yapıstırmalıyım desenmı yoksa sloganmı veya bir markamı ? Bunları iyi bi kararlaştıralıp uygulayalım inşallah :)

Misal üst kadroya şöyle bir desen alta şu yazı şu renkte maşalarda şöyle gibisinden güzel bir tasarım olmalı..Renk Olarak siyah yazı olcak arkadaşlar arada kırmızıda olabilir..Haydiyi bakalım ,tesekkurler sımdıden yorum yapan tum arkadaşlarıma..

BİSİKLETIMIN RESMİNE BU LINKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ
    http://imageshack.us/photo/my-images/201/cimg4192.jpg/

2. Yasin Kukur

Yasin Kukur Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba, konuyu yanlış yere açtığınızdan yardım alamamışsınız. Bu tarz bir konuyu "Atölyemiz" bölümünde paylaşırsanız hem daha kısa zamanda cevap alır hemde sonuca ulaşırsınız.

Bu arada aynı kadroyu birkaç yıl önce arka bacaklarından keserek trial bir kadro yapıp bisikleti toplamıştım. Kadro ince bir yapıya sahip olduğundan fıstık yeşiline boyamıştım ve daha güzel bir görünüm katmıştım. Netice olarak bana kalırsa şu anda bisikletinizin görselliğinden çok donanıma ihtiyacı var, daha sonra zaten kadro gözünüze güzel görünecektir, iyi günler ..