Bisiklette tayt kullanımı

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
@Kanber Gülhan
Bu bilezikleri ben ilk defa Decathlon'da gördüm. Zaten internette olmayabilir. Yolun düştüğünde mutlaka uğrarsın. Zaten başka şeylerde almak isteyeceksin veya Akvaryum İstanbul'u gezmek...:)

Scudo

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
olur... hatta bazı sporcular yaz kış uzun tayt giyer... bisikletçilerde hiç görmedim ama orienteering'çilerde gördüm :)

iyi bi kumaştan yapılmışsa, uzun taytın da yerini hiç bi'şey tutmaz ayrıca.... hem teri atar, hem bacakları dallardan güneşten korur... düşersin, kanamadan çizilmeden kalkarsın, sadece taytın yırtılır... uzun tayt iyidir :)

işte her sporun kendine göre cilveleri var... :)

• Beğen
Tepkiler: Hamza Hakkı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhabalar İyi Forumlar. Ben Sürüşlerimde tayt giymeye başladım ama problem şu ki taytım olması gerektiği gibi dizimin biraz üstünde ve dar. Dini açıdan olaya baktığım için popo hizasında bir markadan kısa şort aldım. Ama dizimle tayt arasında ki omesafeyi görünemez kılmak için bir çözüm üretemiyorum. Yardımlarınızı beklerim. Kışlık çorabın uzun kısmını kesmek dışında fikirler verirseniz sevinirim. İyi forumlar

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
islami kurallar gereği sizin için tek çözüm var. tayt üzerine bermuda tarzı şort.

• Beğen
Tepkiler: Volks

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@receptcelik LCW ve Özdilek te şortlar biraz uzunca onlara bakabilirsiniz.Diğer mağazalarda çok kısa oluyor şortlaro_O
İstediğiniz boy bulamazsanız bir kargo pantolon alıp onu terzi ye kısaltmak.Ben yaptırdım öyle bir tane çok güzel oldu...:harika::harika:

• Beğen
Tepkiler: Hsyndeli

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Emre Yönlüer uzun şort giiymek istemiyorum. Yoksa ortlarım kaprilerim var. Kalça kısmı belli olmasın diye kısa bir şortum var şortun altından tayt devam ediyor. sonra taytın bittiği yerle dizim arasında yarım karıştan biraz fazla yer açık orayı kapatmak istiyorum ben sadece orayı. yine de teşekkürler :)

Abdullah07

Daimi Üye
Tepki
425
İsim
Abdullah
Bisiklet
b'Twin
Olaya dini açıdan baktığınız için dini açıdan cevap vermek istiyorum. Diz kapağı ile göbek arasını örtmekten kasıt, vücut hatları belli olmayacak şekilde kapatılmalı. Diye biliyorum. ( bu konuda otorite değilim, yanlış biliyorsam düzeltiniz.) Tayt sizin de belirttiğiniz gibi dardır ve vücut hatlarını belli eder. Bu nedenle kapri kullanılabilir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Abdllh bilgi doğru ama kısa şortla bu sorunsal ortadan kalkıyor. belli olan bir hat kalmıyor kalan yer doğrudan derinin kendisi

Gökhan Taflan

Aktif Üye
Tepki
204
Bisiklet
Merida
Kapri ya da uzun tayt üstüne şort ile aştık genel olarak bu sorunu. Namaz esnasında kullandığınız ek bir malzeme açılabiliyor.

Bakbay

Üye
Tepki
24
İsim
Barış
Bisiklet
Trek
Taytın üstüne daha uzun birşey giymeniz gerektiği mantığı neden bukadar zor anlaşıldı anlamadım.O bir karışlık yer başka türlü kapanmaz kardeşim.

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Madem kapri, şort vs giymiyorsunuz, tayt üstüne vücut hatlarınızı belli etmeyen bir eşofman giyin. Ben İslami şartlardan ziyade, bayanların kalabalık olduğu yerlerden geçerken o dikkat çekmemek için o şekilde giyiniyorum...

Gökhan Taflan

Aktif Üye
Tepki
204
Bisiklet
Merida
@BicycleLover kitap ve hadisler ne diyorsa mühim olan o dur. Nasıl göründüğü kimisine göre önemsizken kimisine göre çok önemli ve sorgulanamazdır. O yüzden lütfen sorgulamayınız o garip emojilerle.

• Beğen
Tepkiler: Tayfun Sezer

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@receptcelik
(link)

http://www.wigglestatic.com/product-media/5360082481/5360082481-dhb-regulate-light-knee-warmers.jpg?w=430&h=430&a=7

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Din falan cok garip şeyler ha inanmayanda değilim ama bilmiyorum yani bişey diyemeyeceğim ama şunu diyebilirim, dizimin yarım karış üstünden etkilenecek insan veya ben spor yaparken etkilenecek insan zaten toplum içinde ismi bellidir. Din emretti diye yapan insanlara hiçbir sözüm olamaz, birde insanlarda şöyle birşey var yasakladıkça bazı şeyleri insanlar merak ederler bu da bir gerçek, sosyal deneyler falan var çok ilginç olan araştırmanızı isterim. Herkese iyi forumlar.

Tayfun Sezer

Daimi Üye
Tepki
288
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Doktorun yazdığı 20 ilacı "Bunun ikisini içmesem de olur Ne olacak ki?" diye almazsanız o tedavi ne kadar etkili olur? Mevzu dizin yarım karış üzerinden etkilenmek değildir.

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
@Tayfun Sezer

Ee o zaman şöyle derler, 2 karış üstünü giydim gösterin sonuçlarını. Gösterebilir misiniz? Ama ilaç belli olur değil mi ? Derim bende konu uzaar gider. Gerek yok. Birbirimizi yargılamaya gerek yok. İlk mesajımda da öyle yazmamam gerekirdi. hata ettim.

• Beğen
Tepkiler: Tayfun Sezer