Bisiklette ses sistemi...

Scudo

Cem TURKPOWER

Daimi Üye
Tepki
222
Bir de dikiz aynası takıp cd assaydın tam olucakmış. Ne gerek var böyle şeylere artık mp3 ler sesi dışarı verebiliyor biliyormuydun :boese157:

• Beğen
Tepkiler: Sercan Sözer

Mustafa Özkara

Forum Demirbaşı
Tepki
454
Bu ne bisiklette dışa verilerek müzik mi dinlenir, mp3 çalar kullansana. Gibisinden yorumlara pek de katılmadığımı belirtmek istiyorum. Bazılarının tutkusu bisiklette budur. Herkes bisikletine yüzlerce, binlerce liralık parça takıp tur amaçlı kullanmak zorunda değil. Buna saygı duymamız ve arkadaşımızın emeğine değer vermemiz gerekli. -bence-
İnsanları rahatsız etme veya toplum içerisinde yüksek sesle müzik dinleme ise olayın etiğe bakan yönüdür. Ancak ince ruhlu bisikletçi dostlar tüm insanların sınırlarına saygılı olduğu için toplum içerisinde bunu kullanmazlar. ;)

• Beğen
Tepkiler: Sercan Sözer

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
Aferin genç gidiş yolun doğru. Doğru tekniklerden birini kullanmışsın. Fakat işi biraz daha profesyonelleştir. O amfinin değerlerini, höporlörlerin watt ını vs. işin içine katarsan verimin artar. bunun için Ali Menemen gibi teknik bilgisi olan birine başvurmalısın.Zamanında bu sistemden bende bayağı yaptım ama,

bu tarz bir konuyla ilgilenme. Bırak bu yeteneğin kendi alanında ilerlesin. Sende bisiklette tak kulaklığını bolca pedallamaya bak.((Hamallığa gerek yok)).
Bol pedallamalar...

Burak Oguz

Forum Bağımlısı
Tepki
90
arkadaş bende bisikletimde hoporlörle dolanan biriyim yolun güzel diyecegim bu ülkeye böyle genler lazım bugün bizim gibi bisiklete kendi ses sistemini yapan yarın belki size satar nereden biliyorsunuz bende yaptıgımı en kısa zamanda yayınlayacagım benimkide süper oldu yapılışıda kolay
yolundan asla şaşma bu kadar boş vaat wereceklerine sıkıyorsa yapsınlar demi eline saglık arkadaşım

Sercan Sözer

Forum Demirbaşı
Tepki
409
İsim
Sercan S.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
Sen kimseyi takma kafana.Fotoğraflara baktım ve çok güzel bir çalışma gördüm.Ellerine sağlık.Projelerinin devamını diliyorum.

Not:Türkçemizi düzgün kullandığın için teşekkürler.

Burak Oguz

Forum Bağımlısı
Tepki
90
ben araba anfisi tamiratıda yapıyorum zorlandıgın bir konu olursa çekinme elektronik bakımdan her türlü destegi saglarım

• Beğen
Tepkiler: Tayyip.Öztürk

tolg...

Aktif Üye
Tepki
38
Bisiklet
Mosso
güzell beğendimmm çok gerek duyarsam kesinlikle yaparım...

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
2-3 gündür uğraşıyorumdum 9-12V la çalışan 20W lık Amplifikator yaptım, en kısa zamanda fotoğrafları eklerim. İster mp3 player ister cep telefonu ile çalışma sağlanabiliyor.

daha delinmemiş baskı devre hali
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs343.ash1/29293_1429142618001_1515925006_1091302_1012918_n.jpg

Volkan ULUÇ

Aktif Üye
Tepki
91
Sesin dışarı verilmesi merkezde ve insan yoğunluğunun olduğu şehiriçi alanlarda hoş olmayacağını hepimiz kabul ediyoruz. Hatta son sesle yanımızdan geçen araca ve içindekilere çoğumuz gibi bende küfrediyorum.
Ayrıma girdiğim nokta şu. Şehirler arası yollarda kulaklık kullanmamaya dikkat ediyorum. Uzun yollarda kulaklık kullanarak kulak sağlımı hiçe atmak istemediğim için küçük cep radyosunu yağışkanlı kroşe ve bir plastik kelepçe ile geçici süreliğine gidona tutturarak benim duyabileceğim kadar (daha fazla çıkmaz zaten) sesle yolculuk hem sağlıklı hemde kulaklıkta dıştan gelen sesleri bloke ettiğimiz için kaza riski artıyor. Doğa içinde bir yolculuk yaparkende iyi oluyor. Geçtiğimiz hafta sonu Aydın ve çevre ilçelerinde dolaşırken radyo ile gezdim ve keyif alarak gittim. Tek sıkıntı köpeklerin dikkatini daha da çok çekiyor olmam :).
Radyo ile işim bittiğinde kelepçesini kesip yoluma devam ediyorum.

Unutmayalım ki özgürlüğümüz karşımızdaki insanın özgürlüklerine kadar serbesttir sonrası kişi haklarını çiğnemeye gider.

Bursa'dan Selamlarımla...

• Beğen
Tepkiler: A.Samet Topcuoglu
Tepki
12
herkese selamlar motorsikletler arasında kaska takılan ve kablosuz konuşmayı sağlayan bi sistem var benim öğrenmek istediğim bu sistemin bisiklet için olan versiyonları varmı yani iki veya daha çok bisikletli arasında kablosuz iletişimi sağlayan bi sistem mevcutmudur umarım konuyu saptırmamışımdır

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
@levent akkaya
Öyle bir sistem var bazı yol yarışlarında da kullanılıyor ama son zamanlarda pek göremedim.

• Beğen
Tepkiler: levent akkaya