Bisiklette kullanılmayacak termal giysi - Fark olur mu?

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Benim babam da aynı durumda. Gün boyu bilgisayar başında olduğu için hareketsiz kalınca haliyle üşüyor. Geçenlerde her ne kadar benim termal içlikleri beğenmese de ısrarım üzerine denedi. Sonrasında o beğenmdiği içlikten vazgeçemez hale geldi :D @enqinHLC

Scudo

Murat.Bagci

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Scott
el ayak usumesine karsi siyah hardal tohumu kullanin.

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@Tuguj123

Değerlendirilebilir. Öneri için teşekkürler.

@uguryilmaz144

Denemeden benimkide giymem ben o şeyleri ne o öyle rahat edemem falan diyordu. Giydiğinden beri yüzünde güller açıyor. :D

@Murat.Bagci

Öneriniz için teşekkürler. :)

• Beğen
Tepkiler: uguryilmaz144

semihgecu

Üye
Tepki
9
İsim
Semih G.
Bisiklet
Mosso
@enqinHLC Babanız aldığınız içlik takımdan gayet memnun anladığım kadarıyla. Bunun aynısı bisiklet üstündeyken de kullanılabilir mi? Siz deneyimlediniz mi bu ürünü? Fiyatı gayet uygun olduğu için soruyorum, ben de sipariş verebilirim :)

metalikfb

Aktif Üye
Tepki
131
İsim
furkan A.
Bisiklet
Claud Butler
Hareketsiz bolgelerde ucuz urunler kullan fakat üst kısım için biraz paraya kıy. Ben wedze kullanıyorum decathlondan aldım 46 tl ye gayet iş görüyor

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
@semihgecu bu ürünü ben kullanıyorum tahminimden iyi çıktı istanbul soğuğunda üşütmüyor insanı ama daha düşük sıcaklıklarda denemedim açıkçası

• Beğen
Tepkiler: semihgecu

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@semihgecu Şahsen deneyimlemedim fakat normal gündelik kullanımda fazlasıyla iş görüyor. Bisiklet üzerinde terleme durumunda teri dışarı atma performansını bilemiyorum. Ter dışarı atar diye belirtmişler ama belli değil. Şahsi görüşümü sorarsanız bisiklet için en azından üstünüze bisiklet giysileri üreten biryerden termal alabilirsiniz. Alt için ise bence kullanabilirsiniz pek sakıncası olmaz, pedallarken ayaklar zaten yanıyor..

• Beğen
Tepkiler: semihgecu

semihgecu

Üye
Tepki
9
İsim
Semih G.
Bisiklet
Mosso
@hidromek Yorumun için teşekkürler.

@enqinHLC Bu ürünü alıp bisiklet üzerinde ilk ben deneyeyim o zaman. Eğer teri dışarı atma özelliği vs. istediğim gibi çıkmazsa da problem değil, verilebilecek çok akrabam var. :)
Ürünü alıp deneyince isteyen olursa tekrardan buraya yazabilirim. Tavsiyen için teşekkürler. ;)

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@semihgecu Bisikletle kullandıktan sonra buraya bilgi verebilirsen iyi olur. Zira çok f/p bir ürün olduğu için hemen alacak olanlar çıkabilir. :)

.Ormancı.

Üye
Tepki
48
İsim
Ali Batuhan Bayraktar
Bisiklet
Carraro
Thermaform ürünleri gayet yeterli olacaktır sizin için. İç kısım pamuklu dış kısım yün olursa başarılı olur.

Pamuklu boyunluk da kullanabilir. Özellikle boyunluğun etkisi sizi şaşırtacaktır. Fazla pahalı ürünler almadan da aynı performansı alabilirsiniz.

Babanıza kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: enqinHLC

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@enqinHLC Kaç gündür masanın üstünde girip çıktıkça dikkatimi çekiyor ama nedir ne değildir bilmiyorum bi araştırın isterseniz :)

IMG_0698.JPG

• Beğen
Tepkiler: enqinHLC

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
Babam yukarıda paylaştığım ürünü kullanıyor. Herhangi bir eksiği yok. Gayet ısıtıyor ve rahatsız etmiyor. Standart kullanımlar için tavsiye edilir.