Bisiklette arka çakar incelemeye, inceleme :)

Scudo

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
400
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
Konuyu hortlatayım bari :D
Arkadaşlar ben de mavi-kırmızı çakar ve Moon Comet arasında kaldım. Sizce ne yapmalıyım? İçimden bir ses aliexpressten 18 liraya arka aydınlatmayı 15 liraya da ön aydınlatmayı al kurtul diyor. Diğer ses de 110-120 liraya Moon'un ön arka Comet setini al için rahat etsin diyor. Söz konusu olan Çin malı çakarları kullanan arkadaşlardan son durum değerlendirmesi alabilir miyim? Lambaların durumu hala iyi mi?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ozan Yiğit Tabaş lambayı yoğun kullanıyorum ama kısa surede sağlamlik için bir şey diyemem, artı bu ürunle yağmurada yakalanmadım ama 3 gun çok rahat gidiyor.Şu an için çok memnunum.Tabiki markalı ürün gibi dayanımı olmaz diyeyim☺

gokberk88

Daimi Üye
Tepki
211
İsim
gökberk
Bisiklet
Mosso
moon comet arka ışık ve inceleme yapılan ürünü birlikte kullanıyorum cometin ışığı daha fazla ama comet 2.gün eve yaklaşmaya yakın yarı yolda bırakıp pili bitiyor. incelemesi yapılan ürün ise beni hiç yarı yolda bırakmadı. comete göre en az 2 katı pil performansı olduğunu söyleyebilirim. Alalı 2 hafta oluyor bağlantı noktalarında hiçbir sıkıntı yaşamadım hiç düşmedi yada biryerleri kopmadı. yağmurda da sürdüm birşey olmadı. tam bir fiyat performans ürünü. ön içinde bunu kullanıyorum 2.5 günü çıkarıyor tavsiye ederim. ışığı olması gerektiği gibi veriyor. ne çok dağıtıyor ne de çok odaklıyor

BF Okuru

Üye
Tepki
2
20160709_002041.jpg 77656 dosyayı görüntülemeilanx6 vs deemount (soldaki deemount sagdaki meilanx6 )
fiyatlar meilan 10$ deemount 7$
malzeme kalitesi meilan 9 uzerinden 8 -deemount 7
batarya henuz karsilastirmadim fakat meilan hem kapasite hemde isigi az oldugu icin onde olacaktir.
isik miktari: herhangi bir sensorle olcmedim fakat deemount muazzam bir sekilde onde ve cok parlak. oyleki karanlik bir odada bakarken insanin gozunu aliyor.

@Asusmune abi sende gorunce dayanamayip siparis vermistim .gercekten cok iyi

iki urunde aliexpress uzerinden alindi .meilandaki hereket sensoru duzgun calisiyor fakat isik sensoru şaka gibi. isik sensorunu yok farz edin

honeybadger

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Sedona
Bende bugun sipariş gectim bakalım ne zaman elimize geçecek.

Tuguj

Daimi Üye
Tepki
97
İsim
Aykut Baykurt
Bisiklet
Merida
@honeybadger Bende ettım 8 gun olduda koyde oturdugum ıcın 25 gun anca alınmıyor ptt vermedı gecen :(

honeybadger

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Sedona
Benim tahminim 15gun surer diye dusunuyirum ilk defa yurtdisindan bisey aliyorum. Ayrica canta falanda aldim beklemeye devam

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
13
İsim
Enis A.
Bisiklet
Carraro
@Hamit.Ç Bilgi cok Tesekkürler..Eğer getittirme sansınız var ise aldığınız yerden size ücret gönderimi yapsam geldiğinde kargo ile göndermeniz mümkün müdür.veya direk kargoyu adresime yönlendirmeniz..Özelden konusabilir miyiz müsait olursanız..Kolay Gelsin

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Ben alalı bir ayı geçti ne gelen var ne giden....:-:)-:)-(

@Gixxer moon meteor on ve comet arka aldım MERLİN den yaklaşık 6aydir kullanıyorum . Comet arka cakarin çakması çıkmış bence 60tl vermeden önce bir deneyin derim . Fiyatı tam hatırlamıyorum zaten 10gun içinde gelmezse urun aliexpress te para iadesine düşecek..
Bu günlerde ulaşırsa buraya koyarim bakarsanız

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Carraro 052R maalesef mavi-kirmizi olarak yok sadece orjinalindeki gibi beyaz veya kırmızı olarak iki turu var. Aliexpress i biraz kurcalayin görürsünüz su an müsait olsam link atardim. Maalesef tablet biraz sıkıntı yaratıyor

Metela

Aktif Üye
Tepki
157
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@gokberk88

bu kadar mı olur durumumuz tamamen aynı:) , bende de moon comet ve 250 meteor var , bütün yazdıklarınızla aynı durumları yaşadım, sanki benim kafamdakileri yazmışsınız, tek fark şu ben de bu çin malı arka çakarın silikon kapağı düştü, malzeme kaliteli ancak bazı yerlerinin geliştirilmesi şart, güle güle kullanın

@Carraro 052R
birebir comet çakması değil ama ışık gücü aynı, mavi -kırmızı olan ürün bu olması lazım kullanıyorum gayet başarılı, yalnız seçerken kutucukllar var fiyatlar değişiyor, mavi-kırmızı olanı seçmelisiniz, sadece beyaz, sadece kırmızı veya beyaz-kırmızı olanı da var

(link)

Tepki
13
İsim
Enis A.
Bisiklet
Carraro
@Metela Cok sağol ilgin için Kask ile beraber beyaz ve Kırmızı olmak üzere Moon aldım cakarları..Tesekkür ederim.
(link)

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü