Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisikletliye olan önyargı ve orantısız muamele

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında esad küçükkara tarafından paylaşıldı.

1. esad küçükkara

esad küçükkara Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öncelikle herkese iyi akşamlar bu gün yine arkadaşım Bahadır ve ben onun köyüne 600 rakım tırmanarak kitabı tur babında ziyarete gittik.Zaten buradaki vatandaşın bisikletten anlamadığı gibi birde sıkıştırma laf atmalatlarla gün içerisinde bile defalarca karşılaşıyoruz fakat köy dönüşü biraz hız yaptık yolu uzatıp kilometre kadar adına başka bir mahalle yoluna döndük neyse uzatmayayım bizim göre orta hızda seyrederken kavşaktan geçerken yolun ortasında durmakta olan adamı ve emnıyetsız bi şekilde oynayan kızını farkettim elim tetikte yanlarından geçerken adamın bağardıgını ve hareket yaptığını gördüm dayanamadım ve aramızda emniyet amacıyla 10-15 metre alcano şekilde durdum birde baktım ki adam bana ağza alınmayacak kelimeler ve tehditler savuruyor amacım kavga olmadığından ve terbıyem bozmamak adına Bahadırın da ısrarı üzerine orayı terkettim fakat halen olayın etkısındeyım ve kendime kızıyorum.Velhasılkelam siz siz olun dikkatli olun bu adamın gelip beni çiğnese bile max bir kaç yıl yatıp çıkacağı bir ülkedeyız ve malesef milletin zihniyeti çok kötü bu yüzden bize çok iş düşüyor arkadaşlar.Hepimize daha güzel günler dilerim :)

Bahadır Ulusoy ve Çağlayan bunu beğendi.
  2. Can_517

Can_517 Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    cahil insanlar.

3. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    Bu tip kişiliği bozuk cins'lere,yaratık diyorum,

Takılmadığınız iyi olmuş,bulaşsanız başa bela,

''ite dalaşmaktansa,çalıyı dolaşmak daha iyidir''

esad küçükkara bunu beğendi.
  4. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Birgun surdugumuz bisikletin onemini anlayacaklar. O bunu belki goremez ama cocugu insallah gorur ve oda bisiklet asigi biri olur :)

5. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    halbuki bir sürseler ş.içinde çok pratik park sorunu yok

6. Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bizim orada yaptıgımız hız 30 adam arabasıyla min. 50 ile gidiyor hangimiz daha tehlikeliyiz.hani oldu ki birine carpacagım kendim düşerim ama o kıza carpmam türkiye böyle bir yer inşallah ileride 2023 de düzeliriz(?)

7. Can Teker

Can Teker Aktif Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Bunun bisikletle alakasi yok ya. Dun Kadikoy'den donerken kadinin tek yola araclarin devam ettigi yone bakarak cikti. Bir de bana "carpacaktin ya" diyor. Dua etsin de oyle bir duyurumda carpan ben olayim. Karsidan karsiya gecerken ilk once sola bakmak gerektigi daha okul oncesi egitimde ogretiliyor halbuki.