Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisikletliler yardım severdir kinci değildirler.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Eray Gündoğdu tarafından paylaşıldı.

1. Eray Gündoğdu

Eray Gündoğdu En güzel bisiklet, benim olan bisiklettir.

Adı:
    Eray Gündoğdu
    Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    bisikletle ilgilenirdim fakat hiç böyle bi foruma falan girmemiştim veya hiç bir bisikletliyle konuşmamıştım. farkettim ki bisiklet kullanan insanlar her zaman kişilik olarak bir adım öndedir. günümüzdeki insanlar maalesef ki her zaman en iyisini olmaya çalışır çoğu kişiye köstek olur ama gördüm ki bisikletlilerde genel olarak böyle birşey yok her zaman içlerinde bi yardım severlik var ve herkesin memnuniyetini istiyor.kendi kullandığını denediğine arkadaşına da öneriyor tek olmaya çalışmıyor. topluma daha saygılı bireyler. aslında ben öyle bisiklet falan düşünmezdim bi külüstür bisikletim var onu sadece okula gidip gelirken falan kullanırdım veya öyle günlük işlerimde işte. bi araştırayım bakayım dediğimde bilgisayardan kalktığımda içimden bisikletçi olmak bisikletçilerle tanışmak geliyordu.daha iyi bi bisiklet sahibi olamadım ama en kısa zamanda bisiklet sahibi olacağım ve bisikletçilerle tanışacağım. bence insanlar bu güzel davranışlardan etkilenip bisiklete merak salabilirler en önemli etken bu :eek:

2. Aydın Diricanlı

Aydın Diricanlı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Maalesef insanın olduğu her olguda olduğu gibi, bu camiada da egosu bisikletinin önünde giden insanlar mevcut.Ama bisikletin doğası gereği, iyi ve yardım sever insanlar çoğunluktadır.Önemli olanda bu...

Osman D. ve Tolga Günsezer bunu beğendi.
  3. ömer korkmaz

ömer korkmaz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bunun için iyi bir bisiklete ihtiyacınız yok. Üzerinde sizi güvenle taşısın yeterli. ;)