Bisikletli yasam

Scudo

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Güzel paylaşım... Çocuklar nasıl seviniyor ama :)

merve acar

Üye
Tepki
11
@Soner Sarihan

forumdan takip ettigim kadariyla siz almanya hollanda belcika fransa turu yapiyosunuz fotograflarda gosteriyo zaten gezinin guzelligini ne diyeyim boyle bir geziyi bende yapmak isterim ve tabiki bisikletli bi hayat ben pek umutlu degilim ama umarim olur :)

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Trafikte yayaya saygının olmadığı yerde bisikletliye saygının olacağını hiç düşünmeyin, yanlış anlaşılmasın bu olumsuz bir bakış açısı değildir, hergün hepimiz çeşitli türde ve örnekleri ile karşılaşıyoruz. İnsanlarımız direksiyon başına geçince canavarlaşıyor. Paylaşım için de teşekkürler Merve.

• Beğen
Tepkiler: Jörg Huchler

merve acar

Üye
Tepki
11
onun icin bizde boyle gunler gorecek miyiz acaba diye basladim ya bende umutlu degilim zaten

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
açıkçası görüntüyü izlediğimde gözlerime inanamadım.Bisikletin bu kadar baskın olduğu bir yaşam yeri,burası neresi?Cennetten bir köşe???

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
devlet kendıne gunluk para kazandıran bir vasıta haline getırırse bisikletı işte o zaman bu yaşama ulaşabiliriz:D

merve acar

Üye
Tepki
11
@Barış TURAN
bende sordum neresi oldugunu ama bilen bulamadim bilsem bende erasmus programinda o ulkeyi yazicam en azindan 4 aylik boyle yasamis olurum guzel olur:)

Jörg Huchler

Aktif Üye
Tepki
472
Bisiklet
Bisan
@merve acar

Hollanda'ya ya da Almanyanın Münster şehrine git. Bisiklet cenneti orası