Bisikletli ulaşımdan alınan ücrete hayır kampanyası

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İstanbuldayım. 191. kişi olarak imzaladım. Video çok başarılı olmuş. :harika:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sevgili Arkadaşlar,

Şuan 200 imzayı geçti, hedef 500 hadin gayı hadin :D

zümra

Üye
Tepki
6
İsim
Zümra Z.
gerçekten bisiklet için uygulanan tarife çok saçma.. Bisikletin petrol yoksunu bir ülke olarak ülkemizde teşvik edilmesi gerekirken yaptıkları akıllara zarar uygulamadır..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İmza atmayan arkadaşlar, demek ki keyifleriniz yerinde. Pazartesi'den bu zamana kadar atılan imza sayısı 206 :) ne kadar komik.

dufpanla

Bisikletli Gezgin
Tepki
82
Bisiklet
Lapierre
insanın inanası gelmiyor bu duruma. bisikletlinin yararına olan bir kampanya başlıyor;
1) Türkiye'deki bisiklet firmalarının hepsine mail atıldı. İstenen şuydu hepsi sosyal medyadaki sayfalarından kampanyaya destek vereceklerdi. OLMADI
2) Facebook üzerindeki bisiklet gruplarının sayfalarında kampanya paylaşıldı. 10 bin küsur üye var 3 te 1 i destek olur en dedik. OLMADI
3) Forum yönetimine isteğimizi belirtir belirtmez ikiletmeden desteklediler ve paylaşımda bulundular sonsuz teşekkür. Ama üye arkadaşlar tam destek OLMADI
4) İzmir Büyükşehir Belediyesine, İzmir Metroya, İzbana, Valiliğe fotoğraflı ve video destekli mail atıldı geri dönüş OLMADI

Öncelikle kampanyaya destek olup paylaşımını yapan arkadaşlara sonsuz teşekkürler, forumda konuya gerektiği deşeri veren yöneticilere sonsuz teşekkürler, belki bir şekilde duyarlar haberleri olur burdan Levent Üzümcü ve Sunay Akın'a teşekkürü borç biliriz. Arkadaşlar verdiğiniz destek çok ama çok önemliydi ve bunu sürdürmemiz lazım. Her imza her paylaşım çok önemli. Yukarıda içinde bulunduğumuz durumu en acı şekilde anlatmaya size göstermeye çalıştım. Her zaman dert yandığımız bu durum için 5 sn bile vakit ayıramayan bir toplumuz. Kampanyanın bulunduğu platform change.org dünyaca dikkate alınan, saygı duyulan, değişimler yapmayı başartan bir platform. Lütfen paylaşımlarınızda ve konu hakkında arkadaşlarınıza bilgi verirken bunu belirtelim ki "aman zaten birşey olmayacak" sözleriyle karşılaşmayalım.

ŞİMDİ HAREKET ZAMANI, GELECEK NESİLLERİN BİSİKLET ÖZGÜRLÜĞÜ BİZİM ÇABALARIMIZLA ALINACAK UNUTMAYALIM

dufpanla

Bisikletli Gezgin
Tepki
82
Bisiklet
Lapierre
dün akşam 228 civarı olan imza sayımız aynı dakikalarda hafif sitem içeren yorum ile tekrar grupların sayfalarında paylaştık ve 110 imza geldi. bu da bize paylaşımın ne kadar olduğunu kanıtlıyor. Paylaşmak her zaman güzeldir :D :D

aries

Üye
Tepki
11
İsim
Metin
Bisiklet
Salcano
İmzaladım, Su an 354 kişi olmuş arkadaşlar...

dufpanla

Bisikletli Gezgin
Tepki
82
Bisiklet
Lapierre
Firmalara mail atmistim daha önce de belirttiğim gibi ve Dahon bugün kampanyamiza desteğini verip sosyal medyada duyurusunu yapti. Teşekkürler Dahon

Tepki
100
İsim
Yasin donmez
Bisiklet
Specialized
Selam arkadaslar
Bisiklet ülkesi Danimarkada'da bisiklet ücreti alinmakta ve gerekce olarakta yer kapladigi icindir.

vito16

Üye
Tepki
21
İsim
Berk
Bisiklet
Salcano
Bursada bile bu ücret alınmıyorken izmirde alınması beni şaşırttı.

• Beğen
Tepkiler: dufpanla

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek