Bisikletli çocuğa saldıran şahıs serbest bırakılmış..!

ömermurat131

Forum Demirbaşı
Tepki
826
Bisiklet
Diğer
Haber şu;
Samsun’da 33 yaşındaki Osman Ç., sokakta bisikletle gezen 9 yaşındaki A.M.A. isimli kızın başına parke taşıyla vurup kaçtı. Polisin aradığı şüpheli, otogarda bir genç kızı taciz edince yakalanıp gözaltına aldı ve serbest bırakıldı.
(link)
Bu da videosu;
(link)

Scudo

mfurkan

Forum Demirbaşı
Tepki
551
İsim
Furkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yahu böyle insanlar nasıl sokakta gezebiliyor inanamıyorum. Hangi hakim neden böyle bir karar veriyor onu da anlamıyorum. Hepsi ayrı bir kafa. Sonumuz hayrolsun.

Carel

Forum Demirbaşı
Tepki
743
Bisiklet
Sedona
Yazacak birşey bulamiyor insan artik...

Lenny07

Üye
Tepki
145
İsim
Lenny07
Bisiklet
Carraro
Hakkatten bir bilen varsa açıklasın,avukat,savcı hakim olan varsa bir anlatsın neden bu gibi olaylarda serbest bırakılıyor?Bize getirmeyin kardeşim kendi işinizi kendiniz görünmü demek istiyorlar anlamadım.

• Beğen
Tepkiler: nonsteril

Hevesli

Aktif Üye
Tepki
260
Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılıyorlar, mahkeme bitene kadar suçsuz sayılıyor. Fakat böyle durumlarda tutuklu olarak yargılanmalılar, çünkü böyle psikopat dengesiz şuursuz insanların suçu tekrarlamayacağının garantisini veremez kimse.

• Beğen
Tepkiler: münferit vagon

venom09

Daimi Üye
Tepki
335
İsim
mustafa
Bisiklet
Sedona
kadına şiddette bile defalarca şikayet ediliyor..şikayet edilen kişi tarafından kadın öldürüldüğü zaman gereken yapılıyor.

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Videoyu izlemenizi tavsiye etmiyorum

• Beğen
Tepkiler: Enes Olgun

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
Başka bir zamanda da tacizden supheli

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
Şu anda nasıl savcı veya hakim olunabiliyor biliyor musunuz? Sözlü sınavla. :)

Kimler seçiliyor biliyor musunuz?
Biat edenler.

Öncesinde hakim savcı olanlar da tutukladığı adam birinin tanıdığı cikacak diye korkuyor.

Twitter'da paylaşım yapanlar senelerdir tutuklu, kameraların önünde ölümle tehdit edenler, tekme atanlar, ihale kapanlar hakkında kovuşturma bile yok.

Daha hala nasıl sorabiliyorsunuz veya sasiriyorsunuz asil ben hayret ediyorum...

ömermurat131

Forum Demirbaşı
Tepki
826
Bisiklet
Diğer
Olay 5 ay önce gerçekleşmiş..Nasıl bir habercilik bu,anlamıyorum..
Savcılık açıklama yapmış..Bakınız;
(link)
Kız iyiymiş,saldırgan da hastanedeymiş..

M.Oonnaayy

Aktif Üye
Tepki
473
İsim
Mert
Kıyafetinden dolayı kadınların saldırıya maruz kaldığı,çocukların istismarının günlük hayatın bir parçası olduğu ,dinden çok dinciliğin piyasa yaptığı ve görünür kılındığı bir ortamda Anayasada hiçbir zaman yazmıyacak fakat suud anlaşıylı bir şeriat üst norm olarak hep tepemizde var olacak. Ayrıca ülkeye sokulan ne olduğu belirsiz 4 milyon kişi varya işte onlar da bu yeni rejimin milisleri olacak. Örnek: G.Antepde suriyeliler ticaretten boşanmaya kadar bunu uyguluyolar ayrıca suriyelilerle ilişki kuran yerel halk da bir şekilde bu yeni hukukun içerisindeler efendim.

• Beğen
Tepkiler: Boran Selçuk

Hevesli

Aktif Üye
Tepki
260
@fthgzl79

Aynı adam ikinci suçunu işledikten sonra halk tarafından yakalanmış, milletin yaptığı yorumlar geçerli. Halk adaleti eline almasa twittercılar hapis yatar anca.

• Beğen
Tepkiler: mertznc

mywashere

Daimi Üye
Tepki
479
Bisiklet
Mosso
Bu şahıslar pdr gözetimininde psikolojik tedavi görmeli sadece bisikletliler için değil herhangi bir vatandaş için bile büyük tehlike oluşturmaktadır yarın bir gün herhangi bir nedenle insan yaralamaya hatta öldürmeye bile müsait durumdalar.

dobrasam

Üye
Tepki
31
İsim
doğan
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar özel bir hastanede güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum inanın gün içerisi öyle olaylar geliyor ki emniyet polis gelmeye tenezzül etmiyor kimi zaman telefonları açmıyorlar maaş çok hukuksuz ve yapanın yanına kar kaldığı bir dönemdeyiz sizlere tavsiyem anne kız kardeş veya bayan arkadaşınıza biber gazı türü kendini savunabilecekleri şeyler alın yanınızdayız bulunsun durum iç açıcı değil ve ümitli de değilim gelecek konusunda maalesef

ömermurat131

Forum Demirbaşı
Tepki
826
Bisiklet
Diğer
@Hevesli haklısın..Ben zaten yorum yapan hemen herkesle aynı fikirdeyim..
Bu kişinin kıza saldırmasından sonra yakalanamaması durumu var..Sonrasında halk taciz olayında saldırganı yakalamış..Polis suçluyu halkın elinden almış ve hastaneye yatırmış..Bunlar korkunç ama benim tepkili olduğum konu,saldırganın serbest bırakılması haberidir..Saldırgan serbest bırakılmamış..Zaten saldırgan,kıza saldırdıktan sonra yakalanamamış ve bu saldırı 5 ay önce olmuş..5 ay önceki saldırıyı,sanki yeni olmuş gibi sunmaları ve haberi de yanlış vermeleri hatalıdır..

hykaynar

Üye
Tepki
53
İsim
Hüseyin Yiğit Kaynar
Bisiklet
Carraro
Eee bizde öyle adalet icin yürüyünce terörist onlarla anlaşıp devletin tüm kadrolarına yerlestirince kandırıldım sonra en büyük vatan sever oluyorsun

erdsde

Aktif Üye
Tepki
100
İsim
Yücel
Bisiklet
Specialized
Saldırganın akıl hastanesine yatırıldığını haberlerde duydum. Büyük bir olasılıkla şizofreni diye düşünüyorum, eğer düşündüğüm gibiyse TCK 32 maddesi gereği ceza verilemez, ancak akıl hastanesinde tehlikelilik durumu kalkıncaya kadar tutulabilir. Hastaneler dolu olduğu için orada da fazla kalmaz diye düşünüyorum.