Bisikletlerinizi başkalarına veriyor musunuz?

Scudo

HamzaUrun

Üye
Tepki
78
İsim
Hamza
Bisiklet
b'Twin
@kaskreis Ya bu dışardan bakıldığında cimrilik olarak görülebilir ama kesinlikte fazlasıyla cömert birisiyimdir. Sadece her insanın kendisi için özel olan eşyaları vardır kimseyle paylaşmak istemeyeceği. Benim için o eşyalardan birisi hatta başlıcası bisiklet :) eşim için öyle değil o sadece bana eşlik etmek için bisiklete bindiğinden pek kıymetli değil onun bisikleti kendi gözünde :) Temizliğini bile ben yapıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: BağdatlıRuhi

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@HamzaUrun nasıl görürlerse görsünler artık :) o sesler geldikçe bisikletten içim içimi yiyor,bilen biliyor bizi ,isteyen cimri de diyebilir.Eğer havadan para kazansaydım emin olsunlar aynı bisikletten onlara da alırdım,bunun parasını zor çıkardım,gönül isterdi 28" yol almak :)

• Beğen
Tepkiler: BağdatlıRuhi

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Vermiyorum abi özellikle de ergen kazma kuzenlerime... çok lazım olursa kiralar ama yine de vermem kusurabakmayiniz... ancak sevdiğim guvendigim bir bisikletçi dostum olur o zaman bile aklım kalır...

• Beğen
Tepkiler: kaskreis

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
Kiralıyorum ben bizim mahalledeki veletlere 5 tl 2 tur böyle böyle bisikletin parasını 1 haftada çıkardım tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin Odabaş

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bisiklet verilen bu adamlar cok gizemlidir.
Sen ayni bisiklet ile yuzlerce km yol yaparsin, daglar dereler asarsin bir sey olmaz, adam alir bisikleti, bir sokak oteye kadar gider gelir, bisiklette ses gelmeyen yer kalmaz.
Bunu yapmayi, yapabilmeyi, nasil becerirler anlamiyorum. Cok gizli bir tarikatin muritleri gibiler. Asla vermem. Cok istiyorsa bi bisiklet alsin kendisine.

Gökhan Akkaya

BilgisayarKurdu
Tepki
1.774
İsim
Gökhan
Bisiklet
Nishiki
Bir Dünya para harcasak da, vites attırmasını - frenlemesini bilen herkese veririm bisikletimi. Parklardaki 10 yaşındaki çocuğu bile kırmam, 5 dakika da olsa basketbol sahasında hevesini almasını sağlarım.
Sonuçta paylaşmaya geldik Dünya'ya, cimrilik edip bisikleti mezara götürmenin anlamı yok.

Tabi bisikletin ırzına geçen arkadaşlara kesinlikle vermiyorum, emanete sahip çıkma karakterine sahip olamamış arkadaşlarımız da yok değil.

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
Ben veririm, sadece bir istisna, yol bisikletimi bisikleti gerçekten sürmeyi bilene veririm. O da bisiklete kıyamadığımdan değil, tanıdığıma kıyamadığımdan, malum bilmeyen birisi için yol bisikleti tehlikeli olabilir.
Yoksa neden verilmesin, sıkıntı olacak şüphesi varsa da kısaca vites ve fren hakkında bilgi verilir olur biter. Ne olacak yani?

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@vraptor az para bulunsun bunu satıp ktm strada ya da btwin triban hayallerim var bakalım ne yapacağız, bizimki mtb olunca kullanamam diyen çıkmıyor :)

• Beğen
Tepkiler: vraptor

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
@kaskreis Abimin Whistleını kullanmayan yok dediğiniz gibi yolun o sürüş pozisyonunu gören frenlerini gören kaçıyor :D

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@Ahmetgitar hocam uyarıyoruz da dinlemiyorlar,bisikletin 3 parçası kayıptı, 1 ini arayıp buldum dün , 2 parçası hala kayıp.Üstlenen de yok,sanki ödeteceğiz bir hata yaptıysan kabul eder efendi efendi özür dilersin benim istediğim bu.

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
@kaskreis çekiniyorlardır, yapacak birşey yok :)

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@vraptor Bu kadar çekinmek de fazla :) vallaha ben etmedimde şuyduda buyduda,böyle konuştukça gözümden daha çok düşüyorlar.Bugün geldi yine birisi selam verdim konuşuyoruz,ben bisikletin üstündeyim amortisör kilidiyle oynuyor.Kardeşim sen elinle bisikletin herhangi biryerini karıştırmadan duramıyormusun ya . Biran önce yola geçsekte kurtulsak :) yarın hasılat iyi olur inşallah:p

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
@kaskreis al güzelinden bir yol bisikleti maşayla oynayanda çıkmaz bineyim diyende çıkmaz oynanacak yeri yok :)

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@vraptor ona da binmek ister bizim apaçiler :D binmek isteyene bu var sana derim :) artık utanmam falan yok beni onlar bu hale getirdi :D

Bu arada konu açtım bakan yok,29" iç lastik önerisi istiyorum.Bugün 2 sinide yardım kekoluk yaparken :D varsa önerisi olan söyleyiversin,yoksa decatlhondan alacağım 20 tl olanlardan ancak ondada kafamı karıştıran şey benim dış lastikte 29×2.10 yazıyor decatlhondaki 29×2.20 fark edermi ?

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
hiçbir fikrim yok malesef :) siz yinede birebir uyumlusunu alın

Tepki
13
İsim
Mutlu
Bisiklet
Kron
Öğrencilerim istiyor veriyorum. Fakat ellerini serbest bırakan tipler, kizaklamaya çalışanlar oluyor uyarmama rağmen. Yinede sesimi cıkarmıyorum ama içten içe kızıyorum. Geçenlerde bir öğretmen arkadaşa verip vitesleri değiştirme sakın dedim. Adam önü 1 e, arkayı 9 a getirmiş. Bir şey demedim ama keyfim kaçmadı değil.

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada