....Bisikletlerimiz ÇALINDI ....

eniskaratut

Forum Demirbaşı
Tepki
159
arkadaşlar pazar günü akşam saat 6 sularında 5m migros önünden semih ben ve zafer arkadaşlarımızın bisiklerleri çalınmıştır gören duyan olursa ceptelefonum 05352567102 arayın veyaa enyakın polis ekibine bildirin
(link) bisikletlerden biri üstümde sarı kazak var altımdaki bisiklet yardımlarınbız için şimdiden teşekkürler

Scudo

Burak Taha

Daimi Üye
Tepki
142
Geçmiş olsun kardeşim..İnşaallah en yakın zamanda hem çalanlar hemde bisikletleriniz bulunur..

• Beğen
Tepkiler: eniskaratut

krizalittt

Daimi Üye
Tepki
120
çok üzücü gerçekten. inşallah bulunur bisikletleriniz Peki kilit yokmuydu üstünde yoksa kilidide kırmışlarmı ?

• Beğen

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşım bisikletiniz inşallah kısa sürede bulunur ... Büyük geçmiş olsun.:eek:

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
arkadaşlar büyük geçmiş olsun. bilmiyorum hangi şehirdesiniz ama böyle işlerde şakaya veya ihtimale gelmez...tekrar geçmiş olsun

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

• Beğen

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
geçmiş olsun..umarım en kısa sürede bulunur...peki nasıl çalmışlar?

• Beğen

NovembrE

Üye
Tepki
31
konunun dağınık olmaması amacıyla Antalyalı Bisikletçilerin dikkatine adlı konuyla birleştirilmesini rica ediyorum. iki konudaki kişiler aynıdır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
yaw şerefsizlik ya başka bişe değil abi baksanıza bisikletleri çalmışlar yakalayanı bulup sallandırcan 4-5 kere yapcan bak bakiyim türkiye bi daha bişe çalıyolarmı ...

e_komz

Aktif Üye
Tepki
40
biran bisikletimin çalındığını düşündüm empati kurmam kolaylaştı. içinde bulunduğunuz ruh halini tahmin edebiliyorum. çok geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda bisikletleriniz bulunur!.

• Beğen

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
sen onca emekle gıdım gıdım bisiklet topla(kendim için söylüyorum). sonra bi kaç tane it kılıklı serseri bütün emeğini 3kuruş için alsın. gözüm etrafta olacak enis abi. tekrardan geçmiş olsun.

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
Çok geçmiş olsun inşallah bulursunuz. Minibüsçüler bize bir iyilik yapsada çalan kişilere ufaktan dokunsalar arabayla

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@robotix

bu konuda haklısın ama bizim antalyanın minibüsçüleri çok mu iyi sanki hergün bi başkasıla papaz oluyoz:mad: