Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisikletlere dikkat

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında serkanayt tarafından paylaşıldı.

1. serkanayt

serkanayt Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşalr antalyada apartmanın içinde kron xc1000 bisikeltim zincir kırılarak çalındı. bisikeltlere dikkat. zülmeyinn

2. S.GUCLU

S.GUCLU Forum Bağımlısı

Seviye:
    Geçmiş olsun:(...İnşallah en kısa sürede bulabilirsiniz

3. ahmetçetinkaya

ahmetçetinkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    geçmiş olsun. ben de antalyadayım geçen yıl benim bisikletimi de aynı şekilde çalmışlardı. dairenin içine falan almak gerek...

4. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Geçmiş olsun, umarım bisiklet bulunur. "Eşek çalındıktan sonra yol gösteren çok olur" gibi olacak ama, bu seviyedeki bisikletleri mümkün olduğunca dışarıda bırakmamak lazım. Adam bir tekerini bile söküp götürse canımız yanar. Bisikletin resimleri varsa akılda kalıcı olur, bulmak kolaylaşır.

EMRESKA384 ve Mert Kabtan bunu beğendi.
  5. EMRESKA384

EMRESKA384 Üye

Seviye:
    geçmiş olsun,bu çete işi,organize yapıyolar bu işi ve hangi bisikleti çalacaklarını biliyorlar.geçen senelerde 5 m migrosun otaparkından 3 tane bisiklet götürdüler.bu iş için en az 5 kişi lazım.(2 gözcü,3 kilitleri kesen bisikletleri götüren)otoparkta o kadar bisikletin içinden sadece en kalitelisi olan 3 bisiklet çalınıyor.ben marketlere giderken bisiklet kullanmıyorum ve oralara bisikletimle gitmiyorum.güvenlik falan hikaye.iyi marka ve yüksek model bisiklet kullananların yapacakları en aptalca şey bisikletini apartmanın veya bodruma kilitlemektir.hırsızın iş dahada kolaylaşıyor.benim bisikletim evimin baş koşesinde salonumda duruyor.oradan daha başkada güvenli biyer yok.binbir zahmetle,çalışarak,didinerek,haftalığımızdan,aylığımızdan,eğlencemizden,tatilimizden,kısaca zamanımızdan,emeğimizden ve alın terimizden biriktirerek alıyoruz o bisikletleri,çaldırmak o kadar kolay olmamalı.

TheCarpediem07, olcaybatu ve ZekiAlper bunu beğendi.
  6. teampasha

teampasha Forum Demirbaşı

Seviye:
    malesef bisikletlerim evin içerisinde duruyor, yapacak başka bişi yok çünkü. kesinlikle çalıyorlar, balkona bile koyamıyorum. geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum, umarım bulunur

7. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bulunur.Herhangi bir fotosu var mıydı belirgin özellikleri filan..vs.:) belki bulmamız kolaylasır veya gören eden size haber verebilir :eek:

8. olcaybatu

olcaybatu Üye

Seviye:
    cok gecmiş olsun. görürsem haber veririm. ikitekeremreyede ayrıca cok tesekkur ederim cok guzel yazmış harclıklarla filan alıyoruz calınması bu kadar kolay olmamalı.

EMRESKA384 bunu beğendi.
  9. Semican Baydur

Semican Baydur Bisikletkolik

Seviye:
    geçmiş olsun resim koyabilirseniz eğer belki bulmanızda yardımcı olabiliriz

10. TheCarpediem07

TheCarpediem07 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Geçmiş olsun:(

11. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    geçmiş olsun böyle vaka bizim 5 m migrosta olmuştu 2 teker abimizin dediği olay ama çete olayı filan deil zaten bisikletlerin bi albeni görüntüsü var adamın direk gözüne batıyo bizim bisikletleri çalanlar 3 kişi çok şükür heryerde adamımız olduğundan en fazla 9 ay içinde bisikletleri bulduk bu şekil kaliteli bisikletleri apartman köşelerinde masumca bırakmamanız gerekir malımız değerli o kadar harçlıklarımızla aldığımız gözağrımız olan bu bisikletlerimizi mümkün olduğunca kendiaile bireyiniz gibi evinizde yer ayırın kilit ifilan hava artık teknoloji gelişti zinciri kesmek çok kolay dayadımı makası keser attırıverir benim çalıştığım yerin kilidi bozuldu açamamıştım zaten sanakyidedemiriciler içinde olduğu olduğu için iş yeri hemen komşudemirciden makası alıp kilitleri kestim ve dükkanı açtım bole vakalara izin vermeyelim arkadaşlar tekrar geçmiş olsun

12. hchc

hchc Misafir

Arkadaşlar Yakın Zamanda Cannondale Lx Kompenent Bisiklet çaldıran Varsa Beni Arasın Antalya Doğa Sporları 229 75 44
    Hakan çakır