Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisikletler için özel ayakkabı var mı?

Konu, 'Giyim' kısmında geloturikidakka tarafından paylaşıldı.

1. geloturikidakka

geloturikidakka Kıdemli Üye

Adı:
    Olgun Z.
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merak ettiğim bir konu var bugün bisiklet sürerken yağmur başladı eve girdim tekrar işim çıktı dışarı çıkarken spor ayakkabı yerine botları giydim. Ve farkettim ki bayağı bir fark ediyor. Botlarla daha rahat suruyorum yani pedala daha rahat basıyorum. Önceki spor ayakkabı idi sanki pedala tam hakim değilim onda.

Ha bu arada bot Harley Davidson içinde de cycling yazıyo soruyu sorma sebebim bu aslında. Düz pedal için ayakkabı mevcut mu bu bit da inun için mi ?

2. Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    geloturikidakka bunu beğendi.
  3. Özhan Akgöğ

Özhan Akgöğ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Düz ayakkabı modelleri Oğuzhanın gönderdiği gibi mevcut. Fakat normal spor ayakkabı adidas-nike vb gibi markaların da tabanı sert modellerini tercih edebilirsiniz. Ayakkabı tabanı ne kadar sert olursa yani esnemezliği artarsa o kadar rahat edersiniz. Yürüyüş veya koşu ayakkabısı gibi rahat modeller bisiklet için hiç de rahat olmuyor :)

geloturikidakka bunu beğendi.
  4. geloturikidakka

geloturikidakka Kıdemli Üye

Adı:
    Olgun Z.
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    @özhan akgöğ Hii evet galiba ondan çünkü botun tabanı baya bi sert. Bi dahaki sefere ona göre bi ayakkabı alayım bari çok rahat çünkü bu. @Oğuzhan Y. Ayakkabılar güzelmiş alınabilir cinsten. Büyük ihtimal ayni tabanin sert olması mantığına dayanıyor