Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisikletle yaptığım kazalar

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında selami atay tarafından paylaşıldı.

1. selami atay

selami atay Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ben iki kez yaptım ama acemi iken değil usta olunca ikisinde de sağlam düştüm ilkokul yılarında halamın oğlu ile bisan bisikleti köye çıkarmıştık rakım 175m ikimiz de bindik bisiklete saldık aşağıya keskin bir viraj çakıllı halaoğlu dedi dayıoğlu fren tutmuyor yapacak bir şey yok düşeceğiz kendini hazırla demesiyle kendimiz yerde bulduk tozdan bir şey görünmüyor toz dağılınca ikimizinde elimizde yüzümüzde yaralar çizikler bisiklette lastik patalması jant eğilmesi gidon yamulması.ikincisi ise herkesden görüyordum iki eli salmı gidiyor bende yapmaya karar verdim yavaş yavaş alıştım elimi kullanmadan 6km gidiyordum hemde iki elim cepte bir gün eve giderken yine eller cepte gidiyorum birden kendimi yerde buldum ne olduğunu anlıyamadım sanırım tekerin önüne bir çakıl denk gelmiş olmalı bisiklette hasar yok sadece gidon iyi dönmüş düzeltmek için zor çevirdim bendeki hasar ise sol yanak delik elini soksan dişlere değerdi bir elimi yanağımı kapatım tek elle eve gittim tabi eller cepte bisiklet sürdüğümü hiç bir zaman söylemedim ellerini kullanmadan bisiklet sürenler umarım ders alırlar.şimdi her zaman iki elimle bisiklet sürerim sadece su içeceğim zaman tek elle kullanırım

tekkir ve Ferhat Öz bunu beğendi.
  2. Melih Akdogan

Melih Akdogan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    vay be ne hikayeler geçmiş olsun

3. Ogulcandaan

Ogulcandaan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Lütfen yazı yazarken yazım kurallarına, noktalama işaretlerine dikkat edelim. Ben iki kere okumama rağmen bir şey anlayamadım :(