Bisikletle yapılan ön-arka kaldırma elleri bırakıp bisiklet sürme vb hareketler nasıl yapılır

bisikletle bazı hareketler nasıl yapılır

• lütfen yardım edin

• nasıl yapılır ne yapmam gerek

• yapabilirmiyim

• yapamazmıyım

• Toplam katılım
    26

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Hersey iyi güzelde ben 8 cm gidince düşmene takıldım. 7 degil 9 degil neden 8 ve bunu cetvellemi ölctün? Suanda kafamda deli sorular

• Beğen
Tepkiler: medetkerem
Scudo
Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
Tahmin cetvelle ölçek değilim biraz yani filanda yazdim oraya

Ön kaldırmayı geç arka kaldirma ve kaldirimdan atlama merdivenden cikma merdivenden inme lazim bana

• Beğen
Tepkiler: hakan64

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şaka dimi? Dimi?

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
Bu Konuda lütfen yardımcı olun Bunlar hayatta lazım oluyor Mesela siz bisikletle merdiven çıkmakmı istersiniz yoksa bisikletten inip sıra sıra merdiven çıkarmakmı isersiniz tabiki bisikletle çıkmam böyle konular gerçekk hayattta laım olduğu için sizden temel bilgiler istiyorum.Lütfen açıııklamalı yazın. :):):) LÜTFEN yardım EDİN nasıl ÖN ARKA KALDIRILIR,NASIL MERDİVEN ÇIKIP İNİLİR,NASIL KALDIRIMA ÇIKIP İNİLİR... HELP ME !!

Tepki
9
İsim
Kerem
Bisiklet
Merida
Bu çocuk yeni kaydolmuş ben 3 gündür kayıtlıyım ancak konu açamıyorum anlamadım. Ayrıca kardeşim uzak dur tehlikeli hareketlerden daha küçüksün farkında değilsin ama al bisikletini önce bi düz sür sonra yap ne yapacaksan. Prof bisikletçiler bile Ölümle sonuçlanan kazalar yaşıyor bırak hareket yapmayı yol bisikletçiliğinde bile mazgal ve arabalar ne tehlikeler saçıyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mehmet Cemre Kısa
hırsızlar çalar...
hırsızlar kötü ve ahlaksız insanlardır.
bu kötü insanlar da; ingiliz, alman, arap, türk, japon, kürt, rus, laz, fransız, çerkez, ispanyol vs. olabilir.
yani bunlardan herhangi biri malum bir ırk olarak hırsız diye damgalanamaz. her ırkta iyi-kötü insanlar olabilir.

yerlere çöp atmamalıyız.
büyüklerimize ve küçüklerimize saygılı olmalıyız. erken yatıp, erken kalkmalıyız.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Kerem Ozan Ay
Utanman lazim. Cocugun topu topu 3 mesaji var, sadece 2si baslik :D

Yavrum evladim bak, bisiket iyidir de binip gitmek icin iyidir. Akrobasi pesindesin, ama onun bisikletleri ozel, kullanicilari egitimlidir. bambaska bir dunyadir orasi.
Ilk mesajinda hsdi genctir kani kaynar dedik yardimci olmaya calistik da, surekli ayni seyleri sorup durma. Youtubeda videolari var izle ogren. bilmeni isterim burasi onlarin yeri degil.

Once bi duzgun sur kendini gelistir ondan sonra yan yolara girmeye baslarsin.
Hadi bakayim.

Ustelik hayatta lazim olan hareketler diyorsun ya, biz yapamiyoruz o hareketleri. Hic yasamamisiz o zaman :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yahu çocuğun üstüne bu kadar gitmeyin, eğitimli profesyonel dediğiniz adam kırmızı hapı yutup i know matrix diye ortalıkta uçmuyor ya! sonuçta deneyecek, düşecek, kalkacak deneyecek yine düşecek, kalkacak ve bir gün daha az düşecek daha fazla akrobasi yapacak.

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@bianchici_umut Bak güzel kardeşim, heveslisin. Konuya yazılanları okuduysan kimse senin hevesini kırmamak için ters bir şey yazmamış. Ama burada nerdeyse en gencimiz 17-18 yaşında. Yani forumun %90 ı senin abin hatta amcan. Deden yaşında bile abilerimiz var burada kıymet verdiğimiz. Youtube girerek bisikletle hareket nasıl yapılır yaz çıkan videoları izle. Çıkmadı mı? gir google translate e yaz Türkçesini çevir İngilizceye copy paste yap youtubea.

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
Abi bende ondan burdayim bana anlatimli video lazim youtubda bulamiyorum tak tak yapip geciyolar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
how to wheelie with a bicycle
how to bunny hop
how to ride down stairs
how to ride up stairs

bunları arattır youtube dan anlatım olan bir sürü video var. bu kadar hazırcı yetişme!