Bisikletle Uludağ'da kar keyfi Şubat ayı içinde yapılacaktır

Scudo

erkanterik

Forum Demirbaşı
Tepki
237
Bisiklet
Giant
buyurun gelin arkadaşlar bekleriz çıkış neyse iniş baya sert soguk olur o yüzden üstünüzü saglama almanız lazım şu aralar baya soguk dondurucu bi hava var haberiniz olsun

• Beğen
Tepkiler: Volkan Bilirli

Ramazan Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
634
@Ozan Güven

çok teşekkürler ozan kardeşim:)bende listeye isimlerimizi eklemek için sayfayı açtım,ana bide baktım isimlerimiz listede:)
tekrar teşekkürler.o güzel günü sizler gibi güzel arkadaşlarla paylaşmak eminimki harika olucak.

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
selam,
arkadaşlar umarım geçen yılki gibi herşey yolunda gider DÜŞENLER OLMAZ!! lütfen kendilerini ve bisikletlerini kontrol edebilenler gelsin..geçen sene ne yaşandığını hepimiz biliyoruz..istanbuldan gelipte yarıyolda kalanlar,virajlarda zincirleme düşüp kayanlar vs vs vs ... bunları korkutmak amacıyla söylemiyorum sakın kimse öyle düşünmesin..sadece kimsenin incinmesini istemiyorum..

çıkış güzergahı belli,o değişmez,ama inişte farklı yollara sapabiliriz :) yani isteyen olursa araziye girebiliriz.. benim düşüncem grubu 2 ye ayırıp yani bi grup asfalttan iner diğeri ise araziden..fakat şöle bi durum söz konusu,bahsetmiş olduum arazi hafife alınmayacak türden.. yer yer singletrack'ler bi tarafı kayalar bi tarafı uçurum şeklinde..yer yer çok dik ve kayalı zeminli inişler ,,bol çamur ve İNSANOĞLUNUN OLMADII Bİ YER ..ve bu iniş rotası direkt şehir merkezine inmekte. yani 1000 m rakımdan 200 m'ye ineceğiz ... bu 20 km cıvarında ve 1 saat sürer..ama dediğim gibi tehlikeler var !!

herkese selamlar!! bekliyoruz sizleri ;) :)

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
slm
şimdiden herkese iyi eglenceler
harika bir vakit gecirceginizden eminim
kadılamayacagım üzgünüm
neyseki sizle gidiyorsunuz
kazasız sürüşler

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
muhteşem bir olay olacak gibi :)
çok hevesliydim ilk başta, ama 2 gün sonra TRACE denilen hazırlık bitirme sınavım var, geçemezsem yarım dönem aynı sınıfı tekrar etmek zorunda kalacağım.
Bu sebeple gelemeyeceğim.ama gerçekten içimde kaldı, belki sizden sonra ayın sonlarına doğru tek başıma giderim...ama maalesef bu sefer de grupla gitmenin zevkinden mahrum kalırım.

hepinize iyi eğlenceler!kazasız bir tur olması dileğiyle...

• Beğen
Tepkiler: Aytekin Erzan

arkizmonba

Üye
Tepki
26
Merhaba

Uzun süreden beri bu turu takip ediyorum. istanbuldan gelmeyi düşünüyorum fakat kendi imkanlarımla geleceğim. Tırmanıs pazar günü planlandığı için cumartesiden bursada olmayı planlıyorum. Bursada başlangıc saati? ayrıca başlangıc noktası? Gruba katılabilmek için bir arkadsın telefonu verilebilirse çok sevinirim....

• Beğen
Tepkiler: Aytekin Erzan

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@arkizmonba

hocam bende kendi imkanlarımla cumartesi yola çıkmayı düşünüyorum siz nasıl gideceksiniz orada nerede kalacaksınız isterseniz fikirleri paylaşalım ne dersiniz

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
Evet arkadaşlar Velespit'in önünden kalkacak Landrover jeep için kontejyan listesinin son hali aşşağıdadır...

1-Nedret Günaydın
2-Alperen
3-msd57 (mehmet sinan demir)
4-tanerxc500(%75 geliyorum, heyecanlandım, neden?
5-Ozan Güven
6-Yigit Kuka
7-R.Okyay(yüksek ihtmalle geliyor Okyay kardeşler benimki bir anlamda rezervasyon)
8-H.Okyay
9- Sezai Oktay
10- Mete Ünlügil
11-

erkanterik

Forum Demirbaşı
Tepki
237
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar Elman Arkadaşımızın Söylediklerini Yabana Atmayalım özellikle Araziden Inecekler Için çok Dikkatli Olmalılar Dediği Gibi Kayalık Ve Uçurum Mevcut Malum Kar Ve Buzlu Bi Alan önemli Olan Kazasız Ve Belasız Inmek Inşallah...

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
değerli arkadaşlar bu tur için çok heyeceanlıyım tüm maddi olumsuzluklarıma rağmen teknik teçhizatımı tamamlamış bulunuyorum umarım bi aksilik çıkmaz hep birlikte hatırlardan kolay silinmeyecek bir serüven yaşarız tüm arkadaşlara şimdiden başarılar ve keyifli sürüşler dilerim
(önce emniyet)

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
korkmana gerek yok dostum :rolleyes:

hem sen sucuk ekmek-hayali ile uçar gidersin zirveye doğru :boese153:

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
Selam Nedret iyi konuya parmak bastın :) Geçen sene tepede bi yere gitmiştik birimizin tanıdığıydı galiba hatırlayamadım. Bu sefer aynı yermi olacak...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
bu konuyu bursa'lı arkadaşlarımıza bırakacağız yine,tanıdıkları ve yine pazarlık olayı ile uygun bir yer ayarlanıcaktır hepimiz için.

şimdiden canım çekti, :lick3: ama ben bu sefer kar'ın üstüne oturup yemek istiyorumm.malum istanbul'da kar gördüğümüzmü var.

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
1-Nedret Günaydın
2-Alperen
3-msd57 (mehmet sinan demir)
4-tanerxc500(%75 geliyorum, heyecanlandım, neden?
5-Ozan Güven
6-Yigit Kuka
7-R.Okyay(yüksek ihtmalle geliyor Okyay kardeşler benimki bir anlamda rezervasyon)
8-H.Okyay
9- Sezai Oktay
10- Mete Ünlügil
11-fatihgüven

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
bu listede benim adımın olmaması çok acı
şu an beynimden vurulmuşa döndüm
evet bu araç listesi ise tamam ama tırmanışa katılacaklar listesi ise benim adımın kesinlikle olması gerekir kaç gündür hazırlıklarımı tamamladım diye bağrınıyorum ben daha önce kendi imkanlarımla bursaya geleceğimi ve grupla orada buluşacağımı deklare etmiştim ama grup beni arasına almazsa tırmanışıda tek başıma yaparım sorun değil ilginize teşekkürler

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
Selam Aytekin ;
Bu araç listesi. Kendi imkanlarımla geleceğim dediğin için listede görünmüyorsun yoksa baştan beri geleceğin ve birlikte olacağımız aşikar :)
Tırmanışta hep beraber olacağız öyle ayrı gayrı yok...
Sanırım Seninle birlikte başka bir arkadaşta kendi imkanları ile gelmek istiyordu...