Bisikletle Uludağ'da Kar Keyfi...(..buyrun fotoğraflar..)

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@sportmen

abii inan yokluğun okadar belli oldu kıı:::(gelememene üzüldük tabiki,ama yaptığın görevin biilincindeyiz o yüzden o görev kutsal dır,vee bursalı arkadaşlar inan kii misafir perverlıklerını anlatılmayacak derece de her seferınde gösterip bizleri çok mutlu ettiler,hepsı de bırer pırlanta,birdahakıne sen muhakkak ol be abii hşçakal

Scudo

onsbike

Üye
Tepki
74
herkese merhabalar
gerçekten son zamanlarda yapılan en iyi organizasyonlardan biriydi.hava koşullarının zor olmasına rağmen, İstanbul ekibi iyi bir performans çıkardı. yer yer buzlanmadan dolayı ufak tefek kazalar olduysada bununda üstesinden gelindi. beni en mutlu eden şey dostluğun arkadaşlığın yardımlaşmanın ve her zaman ki gibi bisiklet kardeşliğinin sevgisinin kazanmasıydı.daha önce gri kartal ve niko ile tanışmıştık. bu sefer diğer arkadaşlarlada tanışma fırsatı bulduk hepsi birbirinden cana yakın arkadaşlar.hepsine tektek teşekkür ederim. bir daha ki sefere sizleri çamur banyosu yaptırmadan bırakmayız , ona göre:D birde Ankara dan gelen Deniz arkadaşımızlada tanıştığımıza çok memnun oldum.oralardan kalkıp ,üşenmeden geldiğin için sana teşekkür ederiz, tura renk kattın bir daha ki tur da görüşmek üzere kendine iyi bak. unutmadan, emeği geçen bütün ekip arkadaşlarımında ayaklarına sağlık hepsine buradan teşekkürler...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
@onsbike
sağol Onur dostum,sizlerin katılımı ile renklenen bu güzel organizasyonda tatları damağımızda bırakacak güzel dakikaları aynı duygu ve düşünceyi paylaşan tüm ekip dostlarımızla hep beraber başardık.
şu anda yeni organizasyonlar için planlamalar yapılmakta,en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.
ayrıca önerdiğiniz çamur banyosuda bizleri cezbediyor.
yeni organizasyonlarda görüşmek ümidiyle sevgi ve saygılarımla.

onsbike

Üye
Tepki
74
@hasanissi

hasan ve ismail ellerinize sağlık video tam anlamıyla harika olmuş.
gerçekten bizler için iyi bir hatıra oldu.:) görüşmek üzere ayaklarınız pedallarınızdan eksik olmasın

• Beğen
Tepkiler: hasanissi

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
tekrar hasan ve ismaile video ıcın tessekkurler,iii işş başarmşsınız yahuuuu,tebrıkler:)

• Beğen
Tepkiler: hasanissi

xtc_semih

Üye
Tepki
36
@grikartal

slm abı nasılsın uludagın tadı damagınızdamı halen :D
abı bu aarda emegı gecen CANI YÜREKTEN gelen herkeze tekrardan TESEKÜRLERIMI SUNARIM.....
ABI BENIM GÖZLÜGÜM NE OLDU......:D :) :p
UNUTMADIGINI BILORUM....:D :D hersey ıcın saol
ALLAHA EMANET OLUN EKIP CE..(WELESPIT)

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
oteller bölgesinde sucuk ekmek yediğimiz zaman kasanın yanında duran acı biberleri gördüm :eek: ketçap - mayonez işleminden sonra üşümemek adına doldurdum biberleri ekmeğin arasına :p
ama ne hikmetse ağzım burnumun yanması haricinde klasik olarak diğer her yerim üşüdü :boese157:
buda demek oluyorki acı biber'in acısı ağızda kalıyorrrr :ci:
bu sefer şarapları getiremedim ama hala evdeler ;) diğer sefer için şimdiden saklıyacağımmm :D :D

onsbike

Üye
Tepki
74
@hızlı

niko abi ya şarap mı içeceksin allah mahafaza her yer kar buz yani sonunu düşünemiyorum. ama bir çözümü var bisikletle çıkıp taksiyle inilebilir:D

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
gerçekten çok güzel resimler biraz daha silkelenirseniz daha çok güzel resimlerin çıkacağına inanıyorumm.........ayaklarınıza sağlık
(ayrıca alperen kadronda güzelmişş)

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@hızlı

aaaa bidakkaa bu kou hem benı hemde elman ı ilgilendirir:)vee olayı bılemeyen diğer arkadaşlar:):)yaww nıkocum bırak kuru sıkı lafları yok yengemız bırakmamışda,yok kaza bela olcakmışta,yaa güzel kardeşim şuna adam akıllı getiremedım felan fıstık de,bak benım sözüm yoktu ama bursalı arkadaşlara kanyak getirdim:)neyse elmancım bır arzun varsa biz herzaman buradayız,gerekirse sizler için nıko yu şarap şişesine tıpa yaparım:):)yaww optumm valhhhaaa bide nıkocum acıyı erkekler yer:))))))))):)

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
yaw okan ben acı biberleri löplettim zaten :D ama işe harbiden yaramadı :mad:
şarap olayında ciddiyim sakladım biraz daha eskisin biz gidinceye kadar. :D :D

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@hızlı

iiii hadıı bakalımm,yahuu benımkısı sakaydı bılıyon,maksat takılmak,kanka sözünün eri olduğınu hepimiz biliyoz,öpüüüldüüün:)enkısa zamanda görüşelim alperen bızden haber beklıyo ona göre oturup kararlastıralım byyy

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
yolunuz açık olsun fatih dostum bol fotolar isteriz haberiniz olsun,
artık bizde tecrübeliyiz:D :boese153: aklına takılan bir konu olursa turmanışla ilgili belirtmen yeterli :winkenlux

• Beğen
Tepkiler: Fatih Özgenlik