Bisikletle ULUDAĞ'da Kar Keyfi (22 ARALIK 2007)

Scudo

by_cix

Aktif Üye
Tepki
59
bayram haftası banada uyar inşallah hepberaber tam kadro çıkarız beyler şimdiden heyecan bastırdı tapi birazda korku :D tapi paslandık o kadar bu arada bursa ekibi haftaya çarşamba bursadayım inş hafta sonu sağlam bişiler yaparız görüşmek üzere

engin engin

Forum Bağımlısı
Tepki
182
@elif

Size katılıyorum, çok haklısınız bayram yoğunluğu bizleri zor durumda bırakabilir. Arkadaşlar bence de bu konuyu dikkate alalım, yine de siz bilirsiniz ben her türlü gelirim kısmetse tabi..

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@Tuonela

Tuonela Abime katılıyorum. Hava durumuyla uzun yıllardır çok yakından ilgilenen biri olarak her 100 metrede yarım derece sıcaklık azalmasının her zaman doğru olmadığını görebiliyorum. Bazen her 100 metrede 1 derece düşüklük olduğu olabiliyor. Özellikle kış fırtınalarında 100 metrede 1 derece düşüklüğe, rüzgarın ve yağışın etkisini eklerseniz harika bir macera çıkar.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet ERTAN

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
HOP HOPPP GRİKARTAL GELDİİİİ:):)dostlar herkese slm,yahuu o güzelim zirveye yazın tırmanmıştık hepberaber.şimdi aynı rotayı zirve hariç çıkmak hele bide bursalı dostlarla yaa bundan daha mutlu daha güzel ne var,bütün yorımları,fikir paylaşımlarınızı okudum herkese ayrı ayrı teşşekkür edrim.elmen kardeşim niko geride kalırsa,ona bir baraka yapıp donmasın diye yanı,onu barakaya bırakıp bız gezimizi gerçekleştirelim hee dönüşte onu unutursak da boş ver be kardeşş okadarda önemli değil kurtlarla dans eder belkı:):)kardeşim niko.bursalı arkadaşalr göstermişolduğunuz ilgi ve alakadan dolayı yıne sonsuz tesekkur.buarada tur bayramın son iki günü cumartesi yada pazar büyük olasılıkla yapılacaktır.cumartesı olursa bursa dışına yoculuk eden arkadaşlar pazar günü de dinlenmiş olurlar.sonuçta bayramdan dolayı kımse çalışmıyor olacaktır.şimdiden tur için geri sayım yaklaşmaktadır.bızde burada organızeyı nıkoyla yapıp herkes için en iisi neise o olsun dıye çabalıyoruz.arkadaşlar bu turu sakın kaçırmayın oraya yazında bısıkletlerle çıkmıştık.tek kelımeyle cennet parçası.

• Beğen
Tepkiler: msd_57

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
@hızlı

merak etme niko,sana bişey olsa ben gene geri döner seni alır öle tırmanırım;)sen kafanı yorma kimse seni bırakamaz:)

akadaşlar okan abinin dediği gibi tur 22 ARALIK CUMARTESİ olarak düzenlenebilir en mantıklı tarih bu.nedeni,cumartesi bu turu yaparsak pazar günü gün içerisinde dönüş istanbula dönüş yolunda iken trafiğe takılmazsınız.ve unutmayın bu ramazan bayramı değil kurban bayramı yani trafiğin çok youn olacaını sanmıyorum..

22 ARALIK EN UYGUNU bence ;)

bursa tayfasından katılacaklar(kanımca):
*elman
*kutsal
*fatih
*idris
*avni
*zafer
*ediz
*ahmet
*ahmet
*semih
*ismail
*hüseyin
*onur
*metin
*muzaffer
*soner
şimdilik aklıma gelen bunlar:D

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
Tabi bursa disi ekiplerinde gidis donus biletini onceden almalari gerekiyor Kanimca

• Beğen
Tepkiler: Elman TEMEL

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
-turumuzun daha güzel olması ve emniyetli geçmesi adına bir kaç madde hazırladık

Katılım koşulları

a-Mtb bisikleti olacak

b-Lastikleri iklim şartlarına uygun olacak

c-36 km’lik dik bir tırmanma olacak kondisyon gerektirir

d-İklim şartlarına göre giyim olacak

e-Gurubu tehlikeye atacak veya tehlikeye zemin hazırlayacak hal ve hareketlerde
bulunulmayacak

f-Normal bir çıkış temposu olup guruptan ayrılınmıyacak ve gurup lideri eşliğinde hareket
edilecek (gurup lideri bursa ekibinden olacak)

g-Ulaşım ücreti ve yemek v.s. gibi unsurları herkes kendisi karşılayacaktır

h-Haberleşme için ekipte telsiz ve İlk yardım için Malzemeler bulunacaktır.

i-Tüm katılımcılar turdan ailelerine bilgi verecek ve yine tüm katılımcıların iletişim bilgileri
tur liderinde toplanacaktır.

k-Kask kullanılması kesinlikle gerekli olucak ve bu durumla ilgili taviz gösterilmeyecektir

Not:Herkes kendinden ve guruptaki katılımcılardan sorumlu olup,bu riskli tura nasıl sağlam başladıysak aynı şekilde bitirmek hepimizin gayesidir bunu unutmayalım.

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
Hızli bey guzel konulara parmak basilmis

Ama hangi gun ve cevre illerden gelecek ekiplerin bulusma noktalari hakkindada aydinlatilmak istiyorum

birde hava sartlari belirtilen gunde uygun olmaz ise ne yapacagiz :)

herkeze selamlar,

• Beğen
Tepkiler: kcuk_

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
mehmet istanbul gurubu olarak bir araya gelelim ve olayı noktalıyalım.
tüm diğer illerden katılımcı arkadaşlarımız hazır olarak bekliyorlar.
ben hala melihten haber bekliyorum araç için.?

• Beğen
Tepkiler: kcuk_

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
arkadaşlar yarın nıko kardeşim le tur tarıhını netleştirmak için görüşüyor olcaz.dedik ya herkes için en uygun zamanı seçmek lazım.gelmek isteyen tüm dostlarımızı yanımızda görmek için,birlikte bu güzel anı yaşamak için.güzellikler paylaşıldıkça güzelleşir.gelin hepberaber bu güzelliği yaşayalım ve bu mutluluğu hepberaber paylaşaşlım.tüm dostalara slmlar

tufanbal

Üye
Tepki
10
Selam herkese Tur gününü bekliyorum açıklansın diye ben de Balıkesirden katılmayı düşünüyorum. Bursayı bilmiyorum pek, oraya geldiğimde bana yardımcı olabilir misiniz ve nasıl yardımcı olabilirsiniz :D