Bisikletle Uludağ Zirve Tırmanışı (Eskişehir - Bursa - İstanbul ekipleri)

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
abicim o safkan dağ kurdu.orda onun annesi olsaydı size saldırırdı.aman dikkat.hiçbir köpek kuş fln yemez.ama dağ kurtları kertenkele dahi yer.bizim vardı ormanda bulmuştuk.hergün 3 kg et.sonra doğal ortamına bırakıldı.yani bir köpeğin kulakları okadarken dimdik olmaz.tek sibirya kurdunun oda çok az dik.dağ kurdu 20 günden sonra dimdik kulaklı oluyor:Ddikkat edin mazallah sizi yavrusuna zarar vericek zanedip saldıdır.pitbulldan daha güçlüler.

Scudo

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
Geçen haftasonu İnegöl'e gittim arabayla,bir arkadaşımın düğünü için. Yol boyu hep gözümün önünden burlarda bisikletle geçtiğim anlar geldi. Sonra akşam Bursa' ya geçtiğimzde ise... Şans eseri o yemek yediğimiz yere denk geldim tam da. Ulucami hemen altındaki caddedeymiş niye gitmeedik hala şaşıyorum...

Tepki
4
çok güzel bi gezi olmuş ayaklarınıza sağlık biz de Bursa2ya gitmeyi düşünüyorduk bi arkadaşla yine böyle bi program olursa katılmak isteriz....

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
bu konuyu en tepeye sabitlemek lazım, görüp feyz almak için.

Büyük bir emek var, emeğinize saygım sonsuz. Katılan herkese helal olsun ama Eskişehir ekibine daha büyük bi helal gönderiyorum. Zirveye varma amacından vazgeçmeden ilerlemek harika. Zaten böyle turlarda, amaçtan vazgeçmeyen bir kişi çok gerekli. tebrik ederim hepinizi