Bisikletle Uludağ Zirve Tırmanışı (Eskişehir - Bursa - İstanbul ekipleri)

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Yok Nikolay abim seni kastedmedim orada kesinlikle. Yanlış anlamışsın. Oradaki kastım buluşmak için sözleşmemize rağmen, bir kaç arkadaşa defalarca çağrı ve mesaj atmama rağmen akşam 19:40'tan sabah 08:00'e kadar ulaşamamaktan bahsediyorum. :(

Ben de aynı şeyi söylüyorum Niko. Herkes istediğini yapmakta serbestti. Kimse kimseyi zorlamadı. Sana da bir özür borçluyuz. Küçük zirvede oyaladık. Belki geç kalmayabilirdin.

Serhat'ın objektifinden bir kaç poz daha...

Niko'dan wallpaperlık bir poz
Grikartal ışınlanmayı çözmek üzere :D :p
Eskişehir - Bursa arasında ilginç bir tabela :D
Karçukuru önünde biraz ufak kalmışık
Küçük zirveden bir poz. Arkamda kapı rotası sonu görünüyor. Akut ekibi de orada.

Scudo

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
@hızlı

Kardes bildiğim kadarıyla forumda video kısmı yok. sen youtube'u dene.

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
selam arkadaşlar.
yazılarını her gün yakından takip ediyorum.paylaşımlar cok güzel olmuş. her ne kadar size daha sonra katılsamda .tel tek arkaşlar teşekkür ediyorum zirve inişi çok güzeldi kopmalar oldu ama yinede kazasız indik. herkesle vedalaşmak isterdim ama imkan olmadı. HIZLI kardeşimi mudanyaya yetişmesi icin ayrıldık tabiki geç kaldık. arkadaşlardan özür diliyorum hoşçakalın...........

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@sportmen

Madenler bölgesinde başka bisikletliye rastlayacağımızı ummuyordum :) Katılımınız iyi oldu. Biraz kurşunlu da olsa :p

Geziye katıldığın ve yorumların için teşekkürler.

Bu arada İdris nasıl oldu ? Giden olursa selamlarımızı iletirseniz sevinirim

• Beğen
Tepkiler: Ahmet ERTAN

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Çok büyük bir zevkle okudum. Özellikle sollama anlatımlarına bayıldım. Canım çekti. Bir dostumun daveti üzerine salı günü (yarın) 1606 metre rakımdaki Kartepe' ye çıkacağım. Rampa sevmem ama Kartepe benim için önemli. Bisikletle ilk kez çıkıyorum. Bakalım ne olacak :)

• Beğen
Tepkiler: eYa

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@baymineral

Yorumunuz için teşekkürler. ;)

İnişin tadı hala damağımda. Sırf onun için bir kez daha mı yapsak diyorum geziyi :) Oteller bölgesine kadar zirveye çıkmadan. Akşam trafiğinde geri insek :D Need for speed oynarkenden daha zevkli :D Ama bir o kadar da tehlikeli :Skull-175

Çıka çıka alışıyor insan. Eskişehir'de Bozdağ'ın 600m ön rakım tırmanışına alıştıktan sonra 600m ön ve 1200m arka rakım tırmanışı iyice alıştırdı beni. Sonrasında uludağ asfalt çıkışı hiç de zorlamadı araziye kadar.

Tırmanışlara alıştıktan sonra düz yolda öyle bir gidiliyor ki sormayın :D Düz yolda 45-50 ile şehir içinde araçlara sol çekince araç şoförlerinin bi gözü bende bir gözü aracın hız göstergesinde ağzı açık durumda, görülmeye değer :D Neyse çok uzattım siz siz olun önce güvenlik :Skull-175

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Ben birde şehirlerarası karayolunda yaptığınız sollamaları kastettim. Onlar gece gece beni fena gaza getirdi. Gelde uzun yola çık dedirtiyor :) Hiç öyle ana yolda hızlı bir sollamam olmadı. Bakalım ileride olur inşallahh.

Ne olursa olsun şahin, doğan, kartal marka araçları sollarken çok dikkat etmek lazım. Potansiyel magandalar onlar. Sollanınca gaza gelip tehlike yaratabilirler.. Amannnn dikkattt..

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@baymineral

Şehirlerarası yolda neredeyse tek sollama yaptık o da kamyonu benim 75 ile geçmemdi. O sırada sağımdan fırlayan iki arkadaşıma ben bile oha falan oldum kamyoncu kim ne olmuştur :D

Şahin, doğan, kartal neysede Uludağ gece inişinde bir Peugeot 607'li yediremedi kendine sanırım 5-10 dakika kapıştık resmen. Adam kaza yapacak diye korktum bir an. Beni geçecem diye karşıdan gelen birisine dalacaktı hatalı sollamadan.

40-50 hızda o bana sol çekiyor, tabi virajda ben ona sol çekiyorum. İniş düz yolda 55-65 arası nerdeyse eşit gidiyoruz, bir o bir ben geçiyorum derken bir yerde trafik daha sıklaşınca güzelim 607'ye epey takıyorum 3-5 araç :D Alem adamdı vesselam. Altındaki 607 ile bizim Trek 4300'ü kapıştırdı. Rezil de oldu o ayrı konu. :D :D Kafadan 20 dk önce inmişiktir aşağıya. 607'yi geçtikten sonraki 200-300 araçlık iniş trafiğinden imkanı yok sol çekemezdi :D

Çok tehlike atlattık gerçekten. İki kere 45-50 ile giderken asfalttan toprağa çıkmak zorunda kaldım virajda araca sağ çekmekten dolayı. Birini bilerek yaptım çok da keyifliydi. Ama biri mecburiyetten oldu epey zorladı. Virajları içten alıp sol çekmek de bazen savuruyordu o hızda. Akıllı olmak lazım, bizimki biraz mecburiyetten oldu :Skull-175

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Nihayet aynakolu düzelttik. Eskisi gibi oldu maşallah.

Akın Bisiklet, Murat abiye buradan teşekkürlerimi tekrar iletiyorum. Beni masraftan, dertten hem de ücretsiz kurtardı, uğraştı, Allah razı olsun ;)

• Beğen
Tepkiler: nikanam

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
hey gidi günler hey
yaz gelsede tekrar rampalara vursak kendimizi,atlasak tabiat ananın kucağına :60:

• Beğen
Tepkiler: Ahmet ERTAN

OkanAygün

Üye
Tepki
9
Gecenin bir kaçında başladım yazdığınızı okumaya ama öyle güzel anlatılmış ve o kadar çok fotoğraf var ki bi türlü bırakıpta afedersiniz tuvalete gidemedim . Gerçekten tebrik ediyorum neler yapmışsınız siz . Bende inşallah bir gün bu şekilde turlar düzenlerim.