Bisikletle Türkiye Turu Başladı

aytacaksoy

Daimi Üye
Tepki
384
@belgeselci

"Öncelikle bu çalışma aslen “insanların para ekseninde hayatı algılaması, tüketim toplumunun tükettiği değerleri ve medyanın aldatmaca içerisinde bu fikirleri pompalaması” na bir karşı duruş olarak gerçekleştirilmektedir."

Böylesine anlamlı bir turu sonuna kadar destekliyorum.cengiz hocam siz yazılanlara bakmayın.herkes iyi niyetli yazıyor.siz belirlediğiniz amaç doğrultusnda pedalları çevirmeye devam edin.yolunuz açık olsun..

• Beğen
Tepkiler: belgeselci
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yolunuzda başarılar, kazasız belasız amacınıza ulaşmanızı diliyoruz.

Saygılar https://www.bisikletforum.com/images/smilies/winken457.gif

irfancan

Forum Demirbaşı
Tepki
659
CENGİZ beye ne kadar teşekkür etsek azdır,ayakları dert görmesin,geçtiği illerdeki proğramları daha net olursa elimizden gelen yardımı esirgemeyiz bilmem sizler ne dersiniz?ben AYDIN dayım yardım ve eşlik etmek isterim,inanıyorum ki katılım ve destek artarsa CENGİZ beyin amacına ulaşması daha kolay olur ve sesi daha fazla kişiye ulaşır.

• Beğen

aytacaksoy

Daimi Üye
Tepki
384
Hayat Televizyonunda Cuma günleri hariç hafta içi her gün saat 19:05 de.o saatte haber izlemekten sıkılan herkes izlesin:)

• Beğen

belgeselci

Üye
Tepki
53
Sayın İrfan can, 12 Mart itibarıyla şuan Aydın Merkezdeyim. sizinle görüşebilmemiz için lütfen info@insanlaralemi.com adresine iletişim numarası bırakınız.
saygılarımla
cengiz yargıç

belgeselci

Üye
Tepki
53
@aytacaksoy

Hayat Tv de yayınlanan SEYİR DEFTERİ programı "bisikletle Türkiye turu" ana yayın saat 19:05 te ve aynı zamanda 01:00 ve 13:00 olmak üzere 2 tekrar yayını daha vardır. Tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Saygılarımla
Cengiz Yargıç

irfancan

Forum Demirbaşı
Tepki
659
İlginize teşekkürler,numaramı bıraktım.

Erhan22

Aktif Üye
Tepki
221
Gerçektende her konuda yardımı ilke edinmiş "Delta Bisiklet" Ulaş,Davut.Serkan takdiri hak eden insanlar.Bu mütevazi arkadaşlar herzaman teşekkürü hakediyorlar

Bu anlamlı turunuzu destekliyor ve tebrik ediyorum.Yolunuz açık olsun.Birgün Trakya da birlikte pedallarız inşallah.

belgeselci

Üye
Tepki
53
16 Mart itibarıyla Aydın / Didim deyim. Buradan Muğla ve oradan Antalya ya doğru hareket ediyorum. Yol üzerindeki arkadaşlarımız eşlik edebilirlerse sevinirim.
Cengiz Yargıç

Berker Kartel

Daimi Üye
Tepki
554
Bisiklet
Trek
Cengiz Hocam yolunuz açık olsun..

• Beğen

Umut AL

Aktif Üye
Tepki
169
Bu organizasyonu düzenleyen herkese ve Cengiz Hocaya teşekkür ederim. Yolun açık, pedalların sağlam, ruhun genç olsun . İyi pedallar :))

• Beğen

belgeselci

Üye
Tepki
53
Bisikletle Türkiye Turunda 8 Mart günü İzmirden Ödemişe gerçekleştirdiğimiz tur ve "Seyir Defteri" tv programı
http://video.google.com/videoplay?docid=-2385671870903660794

belgeselci

Üye
Tepki
53
İzmir Bisiklet Derneği ile birlikte Özel Tevfik Fikret Lisesinde "Bisiklet" konulu sempozyuma katıldım. Video linki:
http://video.google.com/videoplay?docid=-7473819505046508919

• Beğen
Tepkiler: Şahin Bulut

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
MERSİN 26 NİSAN – 3 MAYIS

Merhaba cengız bey sıze bır sey sormak ıstıyordum acaba mersının neresınden gececeksınız ? yanı merkezden mı gerı gıdeceksınız yoksa ılcesı tarsus'a gırecekmısınız ?