Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisikletle İlk Tanismaniz Nasil Oldu? Bisiklet Sizin İcin Ne İfade Eder? ;)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında DeliOğlan tarafından paylaşıldı.

1. DeliOğlan

DeliOğlan Yeni Üye

Adı:
    Alperen Tutkan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    3 Yasimda Basladim Bu Sevdaya! Tutuldum! Hep 2 Tekerin Uzerinde Buyudum. Herzaman, Heryerde Her Sekilde Kullanabilirim... Kendime Guvenirim ;) Sinir Tanimam Kar Kis Kiyamet Fark Etmez. Bir De,Yanimda Lak Lak Yapacak Dost Varsa Doymayin Keyfime :D ( Peki Bisiklet Sizin İcin Ne İfade Eder Ve İlk Tanismaniz Nasildi ;) )

2. Ömer Ş.

Ömer Ş. Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bir arkadaş ortamında tanıştık,sonra da devamı geldi işte.

eren cerciz bunu beğendi.
  3. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Bizimkisi de görücü usulü oldu. Bana gel gel dediler. Gittim bir de baktım ki kırmızı Mustang kontra pedal. Elbette ben de onun kadar heyecanlıydım. Ona şşşt dedim kadrosu al al oldu. Ama bilmiyordu ki üzerine bineceğimi. :) Biraz sarsıldı ama durumu çabucak kabullendi. Hatta bir keresinde beni üzerinden atmaya kalkmıştı. Seni bir daha asla yıkamam dedim korkudan öyle bir düzeltti ki durumu ellerimi bile bırakmaya başladım. Artık yolda birlikte el ele tutuşarak gidiyorduk. Birlikte büyüdük ancak onun maalesef genetik bir hastalığı nüksetti ve büyüyemiyordu. Benim yaşım büyüdükçe o küçücük kaldı. Ve son.. :D:D

4. Gökhan G.

Gökhan G. Aktif Üye

Seviye:
    25293_384117634938_2789124_n.jpg
    Böyle :)

5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Bahçe çitlerine yaslanmış etrafı izliyordu. Gerdanında patlayan güneş volkanları gözlerimi kör etmiş, ateşi dudaklarımı kavurmuştu. Evvela edepsizce bir ıslık öttürdüm. Sonrasında nutkum tutuldu, ıslığımı yuttum. Bir erik ağacının gölgesi düştüğünde üzerine, daha da belirginleşti sureti. İnce belli , çıtı pıtı bir şeydi. Uzanıp dokunmak istedim Fenerbahçe sarısı saçlarına. Ellerim kilitlendi , yapamadım.

Uzun boylu , karga burunlu bir eşkıya çıkageldi çalılıkların arasından. Ellerinden tutup üzerine atladı! Bu feci manzara karşısında fazla dayanamadım. Gözlerimi kapatıp okkalı bir küfür ettim. "Eve gidin lan!"

Yok yahu! Şaka tabîi ki de. Aslında tam olarak şöyle olmuştu:

Özgürlük Mızıkacıları - BisikletForum

SerkanH bunu beğendi.