Bisikletle Dört Deniz Projesi

Scudo

Machoo

Daimi Üye
Tepki
113
merhaba berk turun nasıl geçiyor kardeşim.kendine dikkat et ıssız yerlerde konaklamamaya özen göster sen bu işin üstesinden gelirsin haydi bakalım kolay gelsin

lukunku86

Aktif Üye
Tepki
47
çok güzel bir etkinlik, kazasız belasız tamamlarsınız inş
Karadenize biraz daha pedal ayırmanızı dilerdim ama olsun Ülkemin her köşesi cennet

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Benimle ilgilenen, İzmir' de bana eşlik eden! arkadaşlarıma çok teşekkür! ederim. Bir bisikletli birinin bile İzmir' de benimle buluşmak istememesi çok ilginç.

Doruk Bisiklet' e bana gösterdikleri sıcakkanlılık nedeniyle çok teşekkür ediyorum.

İlgilenen birileri olursa belki diye belirtmek istiyorum, yarın (22 Haziran Pazartesi sabahı) Üçkuyular semtinden Ahmetbeyli-Kuşadası-Güzelçamlı istikametine doğru hareket edeceğim.

Sevgiler..

Hüseyin Gümüş

Daimi Üye
Tepki
116
@Baki Berk Kayalar

Ah be Bakicim keşke geleceğini daha önceden haber vermiş olsaydın... Senin geldiğin gün bizde İzmir Bisiklet Derneği olarak Beydağ da bisiklet şenliklerine katıldık. Keşke haber vermiş olsaydın 1 gün öncesinden de burada kalan arkadaşlara sana eşlik etmesi için haber verseydik, yoksa senin gibi bir kardeşimizi neden yanlız bırakalım...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Merhaba Sevgili Dostlar,
Biraz önce Baki ile görüştüm, Ahmetbeyli'de mola vermiş. Bugün Kuşadası'nın ardından Güzelçamlı'ya kadar gidecek ve orada konaklayacak.

Güzergah üzerinde eşlik edebilecekler Baki'ye cep telefonu ile ulaşabilirler...

Yolun açık olsun dostum...

Sevgiler...

coşkun ayaz

Daimi Üye
Tepki
661
Selamlar Baki,
Yolun açık olsun. Seninle gurur duyuyorum. Sıcaklara dikkat et.
Görüşmek dileğiyle...

irfancan

Forum Demirbaşı
Tepki
659
Kardeşim BAKİ gezinin tadını çıkar ama sıcaklara çok dikkat et lütfen,inşallah sorunsuz bitirirsin.

Ozan Yılmaz

Forum Demirbaşı
Tepki
1.197
Berk kusura bakma İzmir'de sana eşlik edemedim çok üzgünüm:( Aileyle Akyaka'daydık bugün döndük.Yarın da İstanbul'a yolculuk:( Umarım darılmamışsındır bana:eek: Yolun açık olsun,iyi yolculuklar;)

Machoo

Daimi Üye
Tepki
113
baki kardeşimle bugün saat 18:55 te telefonda görüştüm milas da imiş ve kalan zamanını akşam serinlikten istifade ederek 800 rakımlı bir tepeyi tırmanarak oteller bölgesine ulaşıp günü bitirmek istediğini söyledi ...yarınki hedefi "GÖKOVA"....katılmak isteyen arkadaşların dikkatine.

• Beğen
Tepkiler: coşkun ayaz

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Sevgili Berk bugün Kalkan'da çadır kurdu, yarın Kekova dolaylarına doğru pedallayacak. Bu bölgede biraz daha fazla zaman geçirecek. Ardından Olympos'ta bir iki gece kalacak ve devamında Antalya'ya çıkacak...

Bu bölgelerde eşlik etmek isteyen arkadaşlar irtibata geçebilirler...

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: sado

coşkun ayaz

Daimi Üye
Tepki
661
Selamlar,
Berk Antalya'da bisikletiyle giderken ön tekerini mazgala düşürmüş, fren rotorü kırılmış İstanbul'dan parça bekliyecek. Durumu iyi.
Herkese selamları var.
Yolu açık olsun...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Baki ile biraz önce görüştüm Eğirdir girişinde kamp kurma çabasında... :)

Bisikletinde ki sorunları Antalya'da gidermiş...

Yolu açık olsun....

Sevgiler...

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Arkadaşlar bugünü Eğirdir' de dinlenerek geçiriyorum. Adada sakin bir pansiyon buldum. Ortam harika. Yarın sabah Şuhut' a doğru hareket edeceğim nasipse.

Coşkun kaptanımın dediği gibi minik ama baş ağrıtan cinsten bir kaza geçirdim. Phaselis Antik Kenti'nden ayrılırken antik kentin otoparkında antik olmayan dikine ızgaraların üstünden geçerken ön tekerleğim içine olduğu gibi düşüverdi. Çok yavaş bir hızla bu olay olduğundan bende bir sorun olmadı. Ön rotor ciddi şekilde yamuldu. Hemen bir pense bulup yola devam edeceğim kadar rotoru düzelttim. Kemer' e giderken arka vites en alt dişlilere geçmiyordu. Bir benzincide kadro kulağının kırıldığını fark ettim. Kalan 50 kilometreyi bisikleti zorlamayarak geçirdim ve salimen Antalya' ya vardım. Oradaki Scott bayisi arkadaşımız bisikletimi bir güzel elden geçirdi ve sıfır bir Scott' un kadro kulağını taktı.

Dün Antalya-Eğirdir yolundaki dik inişlerde ön rotorum aşırı ısınmalarla biraz daha düzeldi.

Rotamdaki Zonguldak ayağını iptal etmeye karar verdim. Çeşitli sebeplerden ötürü Eskişehir' den sonra Söğüt-Bilecik-Doğançay-Adapazarı-Kaynarca-Kerpe-İzmit güzergahını izleyeceğim.

Herkese selamlar..

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
:) sağlık sıhhatinin yerinde olduğunu iyi olduğunu duyduğuma sevindim berk bundan sonra kalan güzergahları kazasız belasız bitirmen dileklerimle yolun açık olsun

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Merhaba Arkadaşlar,

Baki bugün Eskişehir'de konaklıyor. Yarın ki planı Bilecik olacak muhtemelen. Turunu bitirmesine çok az kaldı...

Sevgiler...