Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisikletle Almanya Dortmund Istanbul 21 temmuz

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Caner Aksu tarafından paylaşıldı.

1. Caner Aksu

Caner Aksu Yeni Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Merhaba arkadaslar,

Forumu uzun süredir takip etmeme ragmen yeni üye oldum kisaca kendimi tanitayim Almanya Dortmund üniversitesinde Erasmus degisim programiyla ögrenim görmekteyim Izmir karsiyakaliyim ve Ege üniversitesi ögrencisiyim.

Bisikletle dönüs fikri uzun zamandir aklimdaydi arastirmalarim ve daha önce tur yapmis arkadaslardan aldigim (yabanci ve yerli tur bisikletcilerine) geri dönüsler neticesinde balkanlar üzeri yapmayi düsündügüm turu Isvicre ve Italya üzerinden yapmaya karar kildim. Planim 21 temmuzda yola cikarak Önce Basel ardindar zorlu 2500 metrelik Isvicre daglarini asip Italya Milan/Roma ve sonunda Bari den daha Güneyde olan Brindisi limanindan gemiyle Arnavutluk/Durrus limanina daha sonra Makedonya yada direk Yunanistan Selanik'te Atamizin dogmus oldugu Müze olan evi ziyaret etmek ve Istanbul Dolmabahce sarayina pedallamak. Öncelikle bu yolculugu tabiki bisiklet sevdam ve kendi sinirlarimi zorlamak icin yaptim bu yüzden projeme "Sinirlarin Ötesine Pedalla" ismini verdim.

Sizlerden tecrübe görüs ve önerilerinizi bekliyorum.

Bisikleti mi aldim (Pegasus solero alu light 28inc 2011) Ögrenci oldugum icin 2.el aldim diger malzeme ve ekipmanlari halen almis degilim bütcem kisitli oldugu icin uygun fiyatlari arastiriyorum dedigim gibi bu konuda önerileriniz cok faydali olacaktir dagcilik veya cadir daha önce kurmadim ve bu ekipmanlari secmemde bu konuda tecrübeli arkadaslardan öneri bekliyorum.

saygilarimla bol pedallar,

Caner Aksu