Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisikletinizi ne kadar indirimle aldınız?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında chtaktag tarafından paylaşıldı.

1. chtaktag

chtaktag Aktif Üye

Seviye:
    konuyu açma sebebim bisiklet piyasasını öğrenmek. Çünkü yazın bisiklet alacağım ve nakit fiyatına ne kadar indirim yaparlar, yüzde kaça kadar pazarlık yapmam gerekir bilmiyorum. Bisikleti NAKIT bike and outdoor'dan almayı düşünüyorum. Siz de bisikleti aldığınızda yüzde kaç indirimle aldığınızı yazarsanız bisikleti almaya gittiğimde nereye kadar pazarlık yapabileceğimi öğreneyim

2. Berkay G.

Berkay G. Aktif Üye

Seviye:
    indirim değil de yanında eldiven, kilit, yol bilgisayarı hediye aldım

3. enzo

enzo Kıdemli Üye

Adı:
    Enes Çatal
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bazı modellerde neredeyse hiç indirim yapmıyorlar(nakit indirimine ek), nakitte listeden %10 indirim kesin yapıyor hepsi. B&A da bu şekilde %10un üzerinde indirim zor 2013lerde.

4. Kerem YILDIZ

Kerem YILDIZ Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    hangi marka modeli almayı planlıyorsunuz.

5. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    2013 modeller için şu sıralar büyük indirim almak imkansız gibi. Giriş seviyesi modellerde olabilir de, biraz daha kalburüstü modellerde pek yanaşmıyorlar. Bike and Outdoor zaten internet üzerinden sabit fiyatla satıyor. Elden de çok şey beklememek lazım.

2012 ve öncesi için fena değil fiyatları tabi. Sedona İstanbul vardı en son, 2012 modelini 1400'e bırakıyorlardı ki Tiagra setli bir şehir bisikleti bu ve özel bir model. Buradaki Sedona bayisi inanmıyordu, o paraya alırsan getir ben senden 100 lira fazlaya alayım diyordu. :) Fakat Sirkeci taraflarında %10 indirim alınıyor en az. Fazlasını alanlar bile oluyor.

6. chtaktag

chtaktag Aktif Üye

Seviye:
    Merida crossway 40v. Fiyatı 1070 civarı bike and outdoor'da %10 indirimle 980 liraya geliyor. 900'e bırakırlar mi acaba

7. chtaktag

chtaktag Aktif Üye

Seviye:
    Evet hocam sirkecide bayağı indirim yapıyorlar. Öylesine geçerken salcano city sport 30 vardi bi sorayım dedim adam direk %20 indirim yaparız dedi nakite. Almak istesem belki daha da uyguna alinirdi. Ancak hocam istediğim bisiklet orda yok sirkecide salcano ile kron var çok

8. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merida'ya alternatif düşünmüyor musunuz?

9. Ali Ç.

Ali Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    500 lira inidirimle :D mağaza açılışıydı ama ne yazıkki full süspansiyon :(

10. chtaktag

chtaktag Aktif Üye

Seviye:
    sedona 331 vardi. hidrolik fren diye vazgectim. v fren olsaydi 331 alirdim ha bir de sirasi gelmisken sizce mesela 331 alacagim, bisikleti alirken yarki indirim olarak fiyata yansiyarak hidrolik freni v frene cevirtebilir miyim? oyle bir sey mumkun mudur?

11. Levent Uysal

Levent Uysal Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Peşin alımda yüzde 22'lik bir indirimle aldım :)

12. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Çevirmenize gerek yok ama amortisör şart değilse, 321 gibi cazip bir model var. Çevirme işi mümkün olur da, gereksiz masraf olur. Ayrıca Carraro Sportive 224 de F/P olarak çok uygun. Amortisör mevcut.

13. chtaktag

chtaktag Aktif Üye

Seviye:
    hocam ben tum modellere baktim hepsini dusundum carraro 224'ten sedona 321'e bu segmenteki butun bisikletleri arastirdim. sonunda scott sportster 50, merida crossway 40v ve sedona 331 kaldi. scott kilitli masa olmadigi icin eledim. sedona 331 v fren olsaydi onu secerdim olmadigi icin simdilik merida.

hocam kusura bakmayin 1 2 aydir ilgileniyorum bisikletle o yuzden pek bilgim yok. hidrolik freni v frenle degistirsek daha da zarara mi gireriz? v fren daha ucuz degil mi? bisikletteki hidrolik disk 170 lira v fren cok cok daha ucuz hidrolik diski satsam daha uyguna gelmez mi?

14. chtaktag

chtaktag Aktif Üye

Seviye:
    hangi bisikleti nereden aldiniz hocam?

15. Levent Uysal

Levent Uysal Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcano CS40, Sirkeci Salcano bayii.

16. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Şimdi siz kilitlemeli maşaya sahip, v frenli bir model mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, evet, Crossway 40V uygun. Aklıma Sportive 224 dışında Salcano City Sport 30 geliyor. Son olarak bir de Kron Tourer 24 var.

http://kronbikes.com/details.asp?co...uctID=94&category=Şehir Bisikletleri&catID=10

17. Haluk Tarhan

Haluk Tarhan Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Yeni v fren takımı alacaksınız. Sökme takma işçilik ödeyeceksiniz, söktüğünüz parça direk çıkma muamelesi görecek, yani astarı yüzünden pahalıya gelir. Tabi kadro üzerinde v fren takılacak yerlerin olduğunu varsayarsak.

18. Yasin K.

Yasin K. Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ben cumartesi günü bike and outdoor da Sedona 741 aldım. yanında ek olarak; wirelessli kilometre sayacı, eldiven,suluk, suluk oturtma yeri teknik adı herneyse :) falan derken 1600 tl ye geldi. 1400 tl ye nakit aldım hepsini. kilidi de sonradan 40 yada 60$ a aldım scott marka

19. chtaktag

chtaktag Aktif Üye

Seviye:
    Hocam daha önce o dediğiniz 3 bisiklete de bakmıştım. Salcano'yu marka ve özel örüm nedeniyle eledim. Carraro hem ağır (14.5 kg) hem de kadrosunu beğenmediğim için onu da elemistim. Kron da yine 14.5 kg ve içime sinmediği için ondan da vazgeçtim. Sonra sedona 331'e rastladım. begendim. Hidrolik freni v frene çevirip kullanırım dedim. Ancak Haluk Tarhan hocamın dediğine bakarsak vfrene dönersem düşük olan bütçemi sarsacak. Bu yüzden onu da eledim. Şuan bütün oklar meridayi gösteriyor. Bisikleti de begendim açıkçası. Ağustosa kadar daha iyi bisiklet bulamazsam merida alacağım

20. adnan kahveci

adnan kahveci Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    city sport 30 %20 peşin indirimi+sedona kask,arka stop,su matara tutacağı ve aliminyum pedal hediye