Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Bisikletinize özel sticker tasarımı

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında Onur Kula tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Onur Kula

Onur Kula Bisikletkolik

Adı:
    Onur Kula
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba.

Bisiklet için kişiye özel sticker tasarlamayı düşünüyorum. Bisikletinize yaptırmayı düşündüğünüz bir tasarım, yazı şekil vs... yi, sticker olarak tasarlayabilirim.Açıkcası amacım şu an için ihtiyacım olan bir miktar parayı çıkarmak ve tabi ki isteğiniz tasarımda bir sticker ayarlamak.

Sistemi söyle.

Öncelikle talepleri alacağım(Tabi olursa:)

Talebinize uygun tasarım örnekleri yapacağım

Örnekleri sizden aldığım bisiklet fotoğrafı üzerine photoshop'ta yerleştirip önizlemeleri size yollayacağım.

Beğendiğiniz tasarım üzerinde çalışıp, karşılıklı fikir alışverişinde bulunup.Tasarımı tamamlayacağız.

Sticker'lar üzerinde fazladan bir şeffaf katman daha kullanacağım için uzun yıllar kalıcı kalması garantidir.

İşçilik ücreti tasarımın büyüklüğüne göre 40-80 ytl arası düşünüyorum.

Stickerlkarın çıktı ücreti ise yine boyut ve sayıya göre yaklaşık 15-40ytl arası tutmakta.

Çalışmalarım:
    Yakın çekim fotoları 2 güne ekleyeceğim.

2. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Way be bu çalışmalar bu kadar para ediyomuymuş. Bu da benim Bianchi Orion! yapıştaracağım stickerlar.
    [​IMG] [​IMG]
    By matrixod
    2. Logoya dikkat gölge var...

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    40-80 ytl fazla bir rakam die düşünüyorum ( reklam sektöründe çalışmaktayım )
    Daha uygun bir fiyatla yapabilirsiniz düşüncesindeyim.

Saygılar...

4. deli kadir

deli kadir Bisikletkolik

Seviye:
    bu işlerle uğraşan her şehirde prof insanlar mevcut... reklamcılar olsun, oto aksesuarcılar olsun onlar bile bu kadar işcilik almıyorlar ve istediğin şeyi pc den sana gösterip beğenirsen çıkarıyorlar beğendiğin şey 5-10 dk içinde elinde oluyor. ben de bisikletimi kişiselleştirdim ama bi yerde yaptırmadım kendi kafama göre takıldım evde elimden geldiğince... aldığım malzemeler taş çatlasa 20 ytl tutmuştur ve fazlasıyla artmıştır. inşallah müşteri çıkar da para ihtiyacını karşılarsın...

5. Onur Kula

Onur Kula Bisikletkolik

Adı:
    Onur Kula
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Yapacağım tasarımlarda, logoyu alıp altına gölge verip çıktı almayacağım.Tasarımda geçişler, gölgelendirme,desen, ışık gibi bileşenlerin uygun değerlerde olması, istenen tasarıma katkıda bulunması, tasarımda bütünlük, uygun yazı karakteri seçimi,denge vs.. gibi daha birçok kriter bilgi ve beceri gerektirmekte.Yaptığım işi abartmak istemiyorum ama küçümsenmesini de istemiyorum.

Yukardaki Drag F5'deki DRAG yazısını örnek verecek olursak; DRAG yazısının yazı karakteri KONA markasının logotype'ı ile aynı ve böyle bir yazı karakteri yok.Yani bunun için sıfırdan bir yazı formu oluşturmak gerekiyordu.Ayrıca Drag F5 deki çalışmam ufak bir çalışma, yani bu tarz bi isteği 35-40ytl den fazlaya yapmam.

Ben de reklam sektöründe uzun süre çalıştım.Bir çok Clp, afiş billboard,onevision ve basıl reklam çalışmalarım var.Yalnız reklam sektörü derken tabelacıları ve matbaacıları kastetmiyorum.Oto aksesuarcılarını hiç kastetmiyorum.

Demişsiniz ki PC'den gösterilen tasarımı beğenirseniz, çıktı alıyorsunuz.Böyle bi iş yapacak olsaydım işçilik bile almazdım.Ben diyorum ki siz kafanızdaki tasarımı, fikri,renkleri boyutu.vs.... söylüyorsunuz ben de ona uygun tasarımları reklam ve tasarımcılık bilgimi işin içine katarak yapıyorum.

Bisikletine Scott ya da Trek logosu yapıştırmak isteyenlerle değil, bisikletini kişisel zevklerine göre profosyonelce tasarlamak isteyenlerle, bisikletine bir ruh katmak isteyenlerle çalışmak istiyorum.Saygılar...

6. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    işine karışmış gibi olmayımda.Fiyatları biraz düşür hem sen kazan hemde forum üyeleri.Tasarımcılar Ankarada Tasarım başına 10 Ytl alıyolar.!!

7. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    O zaman kolay gelsin diyorum , İyi çalışmalar...

8. baTuRHaN26

baTuRHaN26 Yeni Üye

Seviye:
    Onur abim Her konuda haklıdır Karısmayın Isıne adam Prof :D

9. Onur Kula

Onur Kula Bisikletkolik

Adı:
    Onur Kula
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    İlan günceldir.

Yaptırmayı düşünen ilk 3 kişi için ücret, herşey dahil 50ytl.

10. deli kadir

deli kadir Bisikletkolik

Seviye:
    mrb herşey dahil 50 ytl demişsiniz. ben bu teklifi kabul ediyorum. ben de geotech oxygen kadro var kendi çapımda bişeyler yaptım. tabi yapamadığım da bikaç şey oldu. sizden isteğim kadroma alttaki resimde görülen jet figürleri;

ve bu kadroda daki desenler;

ben ankaradayım. istediğiniz zaman kadroyu yada bisikleti gönderebilirim. 50 ytl çok iyi bi fiyat gerçekten. cevabınızı bekliyorum. teşekkürler

11. Onur Kula

Onur Kula Bisikletkolik

Adı:
    Onur Kula
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Msn adresini verebilirsen, ayrıntıları şimdi görüşebiliriz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.