Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisikletinden Sıkılanlar Buraya

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Atahan Akıllı tarafından paylaşıldı.

1. Atahan Akıllı

Atahan Akıllı Bisikletkolik

Seviye:
    Hep aynı bisikletemi bineceğim dedim,sıkıldım,satıyorum yeni bisiklet toplayacağım dedim meğersem çaresi basitmiş:) .Arada sırada olur bana bu haller. Sonuçta bisikletini karşısına alıp izleyen birisiyim.:) Önceden yaptığım ufak değişikliler tatmin ederdi. yada bisikleti topladığım zaman dilimindeki parça değişikleri fazlasıyla egomu tatmin ediyordu. paranın ve parçanın sınırına ulaşınca değiştirecek bişey kalmadı. satıyorum,sattım,satmadım derken tesadüfen bulduğum bikaç sıtcker işimi halletti. inanın en ufak değişiklik bisikletin karakterinin değişmesine ve kendine özgü olmasına yetiyor. Aslında ortak payda bu değilmidir? insanoğlu doyumsuz bu bisiklet işide full xtr'a kadar gider zaten.Buda benden nacizhane bir tavsiye :)
    Forumun samimiyetine güvenerek bunları paylaşmak istedim.
    Antalyadan sevgiler saygılar...

2. halid acar

halid acar Bisikletkolik

Seviye:
    doğru tespit mesela benim bisiklet full alivio :D xt yapma kararı aldım ileride bu sefer xtr sonra karbon kadro sonra sonra .... uzarda uzar şu sticker işini bi düşünmek gerekir:D

seda ak bunu beğendi.
  3. Mehmet Keten

Mehmet Keten Forum Bağımlısı

Seviye:
    forumda 2.el satılık bisikletler bölümünde şimdiye dek bir çok ful XTR ve ful DURA-ACE ve ful CARBON malzemeli bisikletler gördüm.diğer yandanda bisikleti ful ALİVİO olupta kesinlikle satmak istemeyen kişiler gördüm.

İlyas ŞANLI ve emre arıkan bunu beğendi.
  4. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    bu bizim ata artık rayından çıktı gelir yanıma abi bisiklette bi parça değiştirelim ya sıkıldım hep aynı parçalardan der benim iş yerine gelir reflektörlü ırmızı yapışkan kağıtlarımı alır keser biçer bi güzelde iş yerimi dağıtır bisikletin değişik yerlerine yapıştırır kendini tatmin etmeye başlar 1 hafta o değişiklik onu idare eder bu hafta hiç etti edemedi bizim elektrik panolarına yapıştırdığımız ''dikkat elektrik '' uyarı kağıtlarını aldı bisikletin önüne arkasına yapıştırdı durup durup bisiklete baktı ve '' vay be manyak oldu'' dedi:D:D:D allah ailesin sabır versin diliyorum :D:D:D:D

5. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Haha!! :D Emre bu 10 numara yorum olmuş!!:in: ! Ata bu söylenenler doğru ise harbiden sabır diliyorum ben de..
    Bu arada benden reflektör kağıdı isteyebilirsin 1 parça kalmıştı ben de de o hastalık yeni bitti ..

6. Atahan Akıllı

Atahan Akıllı Bisikletkolik

Seviye:
    ya o elektrikler çok güzeldi ama :D

7. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    patron görmedi daha bi lazım olup bnden onları isterse o zaman yandık

8. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Atahan kardeşim "İnsanoğlu Doyumsuz" Sözüne en içdem duygularımla katılıyorum.Bu söylediklerini en çok yaşayanlardan biriyim...
    Bu içden duyguların için ayrıca tşk ler..Kib slm lar..

Atahan Akıllı bunu beğendi.
  9. İlyas ŞANLI

İlyas ŞANLI Onursal Üye

Seviye:
    Ben de en son barentlerimden sıkılmıştım:) onları bi hafifleteyim dedim ama bi matkap kazasıyla delik deşik oldu ve en sonunda 2 cm kadar kaldı :D bir de maviye boyadım baya bi marjinal oldu yani :D

Atahan Akıllı bunu beğendi.