Bisikletin üzerine isim yazdırma

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
Konuyu nereye açacağımı bulamadım bisikletimin üzeri oldukça sade yeni boyadım topladım üzerinde ve hiç bir isim vb uygulama yok.Üzerine bisikletime arkadaşlarım tarafından konulan isimi yazmayı düşünüyorum "maviş" ve benim de ayrıca düşündüğüm "deniz" bunları nerede yazdırabilirim. etiket tarzı şeklinde oluyor sanırım.Bir de istanbulda güzel uygulama yapan yer bilen var mı ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
saygılarımla
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/207180_166016796785598_100001318357031_339469_6554797_n.jpg

Scudo
Tepki
25
reklamcılarda etiket yapıştırıp daha sonra da dışını vernikletirsen hem sonradan yapışmış gibi durmaz. hemde uzun süre kadronda kalır.

• Beğen
Tepkiler: engin güner

Serhat Aktas

Aktif Üye
Tepki
37
Elazığ(okul)/Karabük(ev)/Eskişehir(memleket) :))
Bisiklet
Sedona
Aynısını bizde bir arkadaşımın bisikletine yaptık. Reklamcılarda yapıyorlar fakat vernik meselesini şimdi öğrendim. Üzerinden 2 ay kadar geçti şu an vernikletsek bi sorun olur mu mesela ?

• Beğen
Tepkiler: engin güner

Serhat Aktas

Aktif Üye
Tepki
37
Elazığ(okul)/Karabük(ev)/Eskişehir(memleket) :))
Bisiklet
Sedona
@Necati Durmaz

Benim kendi bisikletimde (SEDONA) SD741 yazısında soyulma oldu.:( Acaba o yazının tamamını söküp reklamcıda yazı yaptırıp sonra onu da cilalatsam olur mu:rolleyes: ? Neyse konuyu sahibine bırakayım sanırım biraz kendi konummuş gibi davranıyorum:)

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
Bisikletlerin üstüne isim yazıyorlar mesela Tolga Yücel kan grubu yazıyor veya başka bişey.. bunu nasıl yapacağız?

Joyrider

C'mon, join the joyride, everybody
Tepki
201
İsim
ZEA
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Gökhan Yaratab

:D :D :D :D :D :D

ismail direnci

Aktif Üye
Tepki
25
yazıyı bilgisayarında istersen kendin shop programıyla yazıp usbye atıp reklamcıda yapabilirsiniz yapıyorlar :)
Ama abi benim fikrimi sorarsan reklamcı kendisi güzel bişiyler hazırlasın yapıştırsın :)

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Kırtasiye dükkanlarında Şeffaf Harf grupları var stıcer gibi tek tek harfler kadroya yapıştırılıyor sudan etkilenmiyor ne yazılacak ise kendinden yapışkanlı vernik filan gerektirmiyor:)