Bisikletin sıkılaştırıcı etkisi

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklete başlamadan evvel belimde can simidi ile dolaşırdım. Kilolar fışkırıyordu. Amorf bir hal almıştı vücudum. Şişirilmiş gibiydi. tartıldığımda 90 kilo geliyordum. Sonra bu iş böyle gitmeyecek dedik ve bisikleti keşfettik. 3 yıldırda üzerinden inmem. Görenler nasılda kilo verdin diyorlar. Hakkatende bisiklete başlamadan önce giydiğim pantolonlar üzerimden düşüyor. Geçen merak ettim bayağı bir kilo vermişimdir bir tartılayımda sevineyim dedim. Baktımki kilo olduğu yerde duruyor. 90 dan 100 gram düşmemişim. Anladımki yağlar gitmiş kas gelmiş yerine. Biraz lise fizik dersinden hatırladığım kadarıyla yağın özgül ağırlığı azdır. Az miktarda yağ daha fazla yer kaplar. Ama kasların özgül ağırlığı daha fazladır. Tıpkı pamuk ile demir arasındaki ilişki gibi. Kof olan yağlar gidince sıkı ve daha az hacimli kaslar gelmiş. Kiloda bir değişimin olmamasını ben bu şekilde açıklıyorum.
Özellikle bayanlara sesleniyorum. Nutricina formüllü zayıflama kremleri ile zaman geçireceğinize alın bir bisiklet. Geri dönüşü mükemmel olur. benden söylemesi.

Scudo