Bisikletimle Türkiye Yollarında - 4 Deniz 4 Kapı

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Umut Palabıyık

Sağ ol Umut kardeşim, ben de öyle olacağını ümit ediyorum. Senin de yolun açık olsun. :in:

Scudo

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
abi yolun acık olsun hepimizin hayalini gercekleştırıyosun :in: kıskandırıyosun valla bizleri kendine iyi bak abi

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@haceli yılmaz

Çok teşekkürler Haceli kardeşim, başka çadırlarda uyusak da rüyamız hep aynı... Paylaşımla zaten olaya dahil edecem sizleri, kıskanmanıza fırsatınız olmayacak. :)

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Rüyanızı gerçekleştiriyor olmanıza inanın sizin kadar sevindim:) yolunuz, talihiniz açık olsun, tebrik ederim:)

Tepki
27
bisikletimi aldıgım zaman sadece sahilde ve sehir icinde kullanırım diyordum. ama sizleri bu sekilde diyar diyar bisiklet üzerinde dolasırken gorunce artık bende bisiklet üzerinde turlara baslamanın hayalini kuruyorum. Tesekkürler...

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@tolahs

Merhaba "tolahs", ben hiç öyle düşündüğümü hatırlamıyorum; çünkü kendimi bildim bileli pedal çeviriyorum. :) Hayal kurmak iyidir ama pedal çevirmek daha iyidir... :in: Pedalın güçlü olsun arkadaşım. :in:

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Endo16

Çok teşekkür ederim, sizin de yolunuz açık olsun "endo16". :)

marule

Daimi Üye
Tepki
406
hangi tarihlerde antakya da olmayı planlıyorsunuz? Antakya - Mersin arasını tek günde mi geçeceksiniz?

geleceğiniz tarihlerde iskenderunda olursam size eşlik etmek isterim.

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
çok güzel yerlere gideceksiniz herkez bu turu yapmak ister sanırım ben karadenize ve egeden akdenize gitmeyi çok istiyorum inş. birgün banada nasip olur böyle bi tur yolunuz açık olsun ;)

selcuk yucel

Daimi Üye
Tepki
124
yolunuz acik olsun boyle pedal severler buyuk turlar yaparak bizim gibi genc pedalseverlerin onunu aciyorsunuz yeniden TESEKKURLER....

Tepki
142
ahmet bey:
Yolunuz açık olsun "her daim", bu tür aktivitelerle benimle birlikte birçok bisikletseverlere örnek teşkil ediyorsunuz. bisikletimi şehir içinde binmek için almama rağmen sizin gibi bisiklet sever dostlar sayesinde artık 100 km yi geçen turlara çıkıyorum ve hedefim bisikletimle dahada uzun ve konaklamalı seyahatlar yapmak. size ve tüm bisiklet sever dostlara selam olsun...

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Ahmet Bolgi

Çok teşekkür ederim Ahmet bey, bakarsınız bir turda Ankara'ya olur ve ANKA ile buluşuruz... :)

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Bolgi

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@marule

Merhaba "marule", tabii ki bir günde Antakya'dan Mersin'e geçmeyeceğim. Arada bir gece konaklama olacak. Bir terminim olmasına rağmen zamanla yarışım olmayacak. Temmuz sonuna soğru oralarda olacağım, zaten turu forumdaki güncemden takip edersin sanıyorum. :) Pedalın güçlü olsun. :in: