Bisikletimle Türkiye Yollarında. 1. 2. 3. günler.

Tepki
18
Çok güzel ve çok anlamlı bir seyahat.

Benim de hep yapmak istediğim şeyi yapıyorsunuz. Özellikle taşucu sonrası dağ yolunun hastasıyım. Anamur sonrası kıyıdan gidecekseniz gazipaşaya kadar yine çok güzel fotoğraflar bizleri bekliyor demektir. Heyecanla bekliyorum.

Yolunuz açık olsun..

Scudo

vedat karakaya

Daimi Üye
Tepki
766
başladınız artık , hayırlı ve kazasız yolculuklar dilerim. fırsat bularak resimleri yükleyebilmeniz bile güzel...paylaşım için teşekkürler....

------------------------------------------------------------------------------------------

(link)

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
ahmet abi çok güzel resimler inş. kazasız belasız gezini tamamlarsın arıza kötü olmuş 35 km hiç vites atmadan gitmek zor olmuştur inş. birdaha arıza çıkmaz sorun yaşamazsın. turu bitirdiğin günleride görmek istiyoruz abi.

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Ercan Saygılı

Çok teşekkürler Ercan bey.

@ali alper uyar

Sağ ol Ali Alper kardeşim. Görüşebilecek miyiz?

@42FY

Sağ olun sayın "42 fy".

@Ceyhun Oğuz

Ceyhun bey bu tur tam bir aydır gündemde sanırım gözünüzden kaçmış. Sağlık olsun başka zaman yaparız Erdemli'yi.

@eminozk

Sap olun Emin bey şu an Antalyadayım... yarın bisikletimi servisine götüreceğim.

@agnostika

Rica ederim imkanlar ölcüsünde paylaşacağım. Çok teşekkrler.

@five

Sağ olun sayın "five". Size de iyi turlar dilerim.

@Yusuf Z. Şipal

Bütün bisikletliler harika değil mi :))

@m.varolfb

Sağ ol kardeşim. Haftasonunu bisikletsiz geçirdim. paylaşım çok zor oluyor hiç istediğim gibi değil... belki sadece önemli yerleri paylaşırım çünkü benim istediğim bu değil...

@Tolga Gürgün

Sağ olun Tolga bey. Hepimizin sansı bol olsun...

@kizak

Sağ olun, evet nihayet... Antalya'dan Saygı ve sevgilerimle.

@KAMİL TABAK

Yine "patlaksız"... Çok hoş. Görüşmek ümidimle.

@binRR

Çok teşekkürler, sizin de yolunuz açık olsun.

@sadık1964

Sağ olun Sadık bey, amin...

@mrt yakıcı

Fotoğraflar çok ama aktarmada sorunum var, usb kablosunu almamışım laf aramızda, yarın alacağım... Antalya'dan Malatya'ya sevgiler.

@Can Özbek

Çok memnun oldum.

@Tunahan_06

Teşekkürler Tunahan bey.

@Hakan Eşme

Sağ olun hakan bey, görüşmek ümidimle.

@Serkan Çoban

Rica ederim Serkan bey, paylaşım işi istediğim gibi olmuyor . :((

@Suphi BAHADIRLI

O harika yollar geride kaldı Suphi bey. :))

@karakaya

Çok teşekkürler. Kentinizdeyim sayın Karakaya.

@ibrahim Kızılkaya

Sizin bu turun tersi güncenizi zevkle okumuştum, kısmet olursa salı günü tekrar Bisikletimle Türkiye Yollarındayım . :)

@samet_özdemir

Samet kardeşim, yarın antalya servisine gideceğim. İnşallah hep beraber görürüz.

@metin bayer

Sağ olun Metin bey, ben de diliyorum.

Fuat KURT

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
KTM
Yolunuz açık osun... Kazasız, belasız amacınıza ulaşmanızı dilerim...

vedat karakaya

Daimi Üye
Tepki
766
evet biliyorum çünkü, bu sabah 07:10 da sizi gördüm.ancak farklı yönlere gidiyorduk ve ben aracın içinde idim... bugün ve yarın nerede olduğunuzu yazarsanız tanışmak isterim...
selamlar

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Öyle mi sayın "karakaya", keşke bir ıslık çalsaydınız. :) Bu sabah antalya'dan ayrıldım, Olimpos'a geçtim. İnşallah başka bir turda yine karşılaşırız.

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Allah yolunuzu açık etsin. İnşallah vites sorunu gibi sorunlar yaşamazsınız artık. Kendinize iyi bakın yollarda. Arabalara dikkat. :)

vedat karakaya

Daimi Üye
Tepki
766
@Ahmet Salih Özenir

evet , öyle olacak artık..belki de ben mersin'e geldiğimde...:D
kaza, bela sizden uzak , keyif ve güzellikler sizle olsun...

Tepki
51
ahmet bey merhaba allah nasip ederse büyük ihtimalle istanbuldan artvin sarp sınırına bir kaç arkadaşla sana eşlik edeceğiz,karadenizi bir baştan bir başa bütün güzellikleriyle içimize sindire sindire pedal basıp o mutluluğu beraber yaşayacağız sağlıkla pedal basman dileğiyle sevgiler

Tepki
3
Sevgili Ahmet Salih Özenir ;

Şu anda fotoğraflarına damadımla beraber bakıyoruz. Seyehatında başarılar dileriz. Şu anda seninle birlikte orda olmayı isterdik. Eşim, kızım,damadım seni canı gönülden destekliyoruz. Yolların açık olsun, gönlün sevgiyle dolsun.

Tepki
2
pedallına kuvvet ahmet abi son kaç gündür ilk kez güncel bir gezi yazısı okuyorum
umarım bu yolculuklar daha da yaygınlaşır ve türkiyede birilerinin dikkatini çeker çünkü bunlar zevk turları değil bir amaç uğruna binlerce km katediyorsunuz...
teşekkürler...

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@leicam9

Teşekkürler birazdan güncellemeye çalışacağım, Fethiyeden :))

@Hasan Kuru

Amin, vites sorunu tamamen giderildi. Sedona'nın Bisikletimle Türkiye Yollarında turuna teknik desteği Antalya'da yetişti. Bisiklet Ant. sedona servisi Bike House'da Gökhan bey tarafından tepeden tırnağa kontrol ve bakım yapıldı. Tura yeniden hazırlandı. Bozulan mesafe ölçer değiştirildi. Ant. Fethiye arasında hiçbir sorun yaşamadan geldim. Düşünceleriniz için teşekkürler, siz de kendinize iyi bakın.

@karakaya

Teşekkür ederim.

@akdenizlim2005

Sevgili "akdenizlim2005", tura gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim. Bir arkadaşıma verdiğim cevabı üzülerek sizle paylaşmak istiyorum, saygı ve sevgilerimle.

@Ahmet Salih Özenir

@şehsuvar sevim

Merhaba Şehsuvar bey, çok memnun oldum. Zaten telefonla desteğinizi veriyorsunuz, herşey için çok teşekkürler, ailenize de saygılar. Adana girşinde buluşacağız değil mi? :))

@hanifi özçelik

Sağ olun Hanifi bey, olayı çok daha güncel paylaşmak isterim ancak imkanlarım kısıtlı. Fethiye'den selamlar.

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@fatix54

Bafa gölü civarında bitme noktasına yaklaştım... Ama uzun sürmedi, 2 günde aştım korkunç sıcağı. teşekkürler.

@İrfan Can

Sağ olun İrfan bey, zaten birlikte pedallamıyor muyuz?.. Teşekkürler.

Tepki
15
Başlangıç güzel olmuş yollar harika. Dağ yollarında umarım kamyonlar sorun çıkarmıyordur. Edirne'de sizinle pedallamak da ayrı bir zevkti. Hayırlı yolculuklar...