Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisikletimin arka aktarıcısı yamuldu

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında can demirel tarafından paylaşıldı.

1. can demirel

can demirel Aktif Üye

Seviye:
    şehirde bisikletle gezerken (41 km hızla ) önüme araba birden çıktı bende aceleden arka freni sıkınca bisiklet altımdan fırlayıp gitti o sırada bisikletimin arka aktarıcısı yamuldu.Çarşı içinde giderken aktarıcı jantların içine girdi ve aktarıcı dağıldı (ben öle sanıodum ) bisikletçi arka aktarıcıyı düzeltti (vidalarını sıkarak) aktarıcı halen yamuk fazla kaliteli bi aktarıcı deil shimano tourney sizce değiştirmelimiyim yoksa aktarıcı beni uzun bi süre götürürmü... cevaplarınız için teşekkürler iyi forumlar ...

2. özgürakbuz

özgürakbuz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    öncelikle geçmiş olsın.değiş tir tabi o seni giderken rahatsız edecek hemde vites geçişlerin düzgün olmıyacak ama değiştirmişken kaliteli bişe al acera felan paran yeterse deore den aşşağı alma.

can demirel bunu beğendi.
  3. Oğuz Budumlu

Oğuz Budumlu Kıdemli Üye

Seviye:
    Aynı şekil arkadaştada olmuştu.Yer ıslaktı.Lastikleride kabaktı.Birden kaydı arka vitesin üstüne düştü.Vites atmada baya sorun oldu.Vitesi 1 e atınca arkaya falan düşüyordu.Ertesi gün bisikletçiye götürdü arkadaşım.Bisikletçi tornavidayla falan ayarladı.1 tl aldı ayarlamaya.

can demirel bunu beğendi.
  4. can demirel

can demirel Aktif Üye

Seviye:
    Aslında bisikletin ayarı yapıldı ama beni yarı yolda bırakmasından korkuyorum