bisikletimi satıyorum :(

ceyhan_dalsal

Aktif Üye
Tepki
19
evet arkadaşlar bisikletimi satıyorum.ön maşa maniotu axel elit 80mm.lock out.kadro 17"yada 17.5"tam kesin bllmiyorum no name alüminyum hafif kadro.jantlar shimano vh m 540 16 telli.aynakol-ön ve arka aktarıcı-fren vites kolları shimano deore.zincir deore xt.9 lu ruble sram.pedallar çift yönlü spd pedal.gidon-boyun-barendler-sele borusu ve suluk kafesi amoeba.sele italyan sele.lastikler continental.kronometre cateye velo 8.vbrake ler shimano deore_lx.amoeba sele borusu bagajı.termos suluk.

not:arkadaşlar bisiklet araziye hiç çıkmamıştır.sağlık durumumdan dolayı satıyorum.tekliflere açığım.şehir içi ve şehirler arası kullanılmıştır.bisikletin durumu iyi.

Fiyatı..800 Ytl..

http://img337.imageshack.us/my.php?image=29092007158ts0.jpg
(link)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
abi maşanı satmak istermisin satarsan ne olur fiyatı ve agırlıgı ne kadar acaba.

by_cix

Aktif Üye
Tepki
59
jantlarını ayrı satmayı düşünür müsün ?

nazo

Aktif Üye
Tepki
16
bisikleti parçalayarak satmayı düşünürseniz eğer ruble,zincir,ön aktarıcı,fren ayakları için görüşebiliriz

merida

Üye
Tepki
26
@biker_boys

hafızam yanılmıyorsa ağırlığı 2.5kg olması lazım. Güzel bisiklet alana şimdiden hayırlı olsun. :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu bisiklet sanki 1 seneyi geçik zamandır satılık gibi değişik yerlerde ilanını görüyorum umarım satabilirsiniz

ceyhan_dalsal

Aktif Üye
Tepki
19
@canyon

olabilir arkadaşım fikirlerini kendine sakla.sahibinden sitesinde görmüşte olabilirsin.bikere daha buraya vermiştim.dış ülkeye gidecek olmasam satmam zaten.