Bisikletimi Kaybettim Hükümsüzdür.....

T

Tuğrul

Misafir
http://img157.imageshack.us/img157/5451/017gv1aj9.jpg

http://img157.imageshack.us/img157/2729/028tpuh6.jpg

Scudo

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
bu resimlerin cekildigi ulkede bisiklet saticisi olmak isterdim

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Böyle görüntüleri , Ülkemizde ne zaman görebileceğiz acaba.
Avrupalı, bence işte böyle kalkınıyor. Şehir içinde ,bisiklet, bisiklet parkları,koca bir fabrika ve çalışanları , benzin yakan masraflı arabalar ile değil de masrafsız, sağlıklı yaşam sunan, bisikletleri ile işlerine gelmişler.

Yanlız birşey daha dikkatimi çekiyor. İş çıkışı bence herkes önüne gelen ilk bisiklete binip evine gidiyor dur. Yoksa kendi bisikletini arasa mesaide geçirdiği zaman kadar bisiklet aramakla geçer gibi geldi. Ne dersiniz??

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
turkiyedeyken 10 km uzakliktaki isime giderken bi kac kez bisikelt kullanmistim. aylarca dalga konusu oldum. bu mantigin degismesi biraz zaman alir gibi geliyor

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
@beverly
Beverly ben tamirci olmak isterdim.Herkesin bir bisikleti olmalı bu şehirde.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@beverly

Bisiklet sevdam yeniden başladığından beri , şehirlerarası yol hariç ,şehir içi ve yakınlarına , hep bisikletimle gidiyorum. Şimdi millet arkamdan ''adam pintileşti. arabası benzin yakmasın diye arabaya binmiyor'', diyorlar. Ama hiç takmıyorum. Kendileri bilse bisikletin faydalarını , inanın kimse arabaya binmez, hele şehir içinde hiç gerek yok.

Bisiklet , sağlıktır. Bence bir yaşam biçimidir , diyorum.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@nisan baklası
Ağzına sağlık Ender Abi. Ama gerçekten orada yaşamak isterdim. Düşünsenize bir gezi yapıyorsunuz 1000-2000 kişi. Biraz sorunlu olur ama değer. Siz dönerken hala gidenleri görebilirsiniz.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
benim burda duydugum 2 ay once 3000 kisi 100 mile turuna katilmis.yollarin 1 seriti tamemn trafige kapatilmis.polis eskortu ile ambulanslar ile turu yapmislar.turu kadinlarin gogus kanseri hastaligina fon olusturmak icin yapmislar(ucretli tur)ama dusunebiliyomusunuz.3000 e yakin bisiklet beraber. ben kacirdim olayi ama hayali bile inanilmaz.

cambaz24

Aktif Üye
Tepki
88
Böyle bir turda bisikleti arıza yapan ayvayı yer valla. Bekleme ihtimalide olmaz. Zaten öyle bir ihtimal olsa tur hiç bitmez. Arıza yapan bisikletin diğerlerine kavuşa bilmesi için işin ehli olması gerekir.:D

Tepki
2
Bisiklet
Cube
@fangornents

Evet alttaki resim Amsterdam'a ait. Netten farklı açıdan başka bir resminide buldum. Kanal kıyısında IBIS otelin hemen yanında.
Amsterdam güzel bir şehir ve bisiklet çok popüler. Şehirin her yerinde birbirinden güzel kızlar bisikletleriyle bir yerlere gidiyorlar. İlk gittiğimde hangisine bakacağımı şaşırmışdım. :eek:
http://img86.imageshack.us/img86/9820/amsterdambikeparkcb6.jpg

Ekrem

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
@beverly

3000 mi vay beee biz istanbulda 30 tane bisikletçi zor topluoruz adamlara bak 3000 kişi öğlen şok u oldu bu :D

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Ben uzaktan kumandali bir alarm koyarim, basinca öter ve isik yanar, ben de o karmasa içinde onu anca bu sekilde bulurum :)

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Bizim halkımız neredeyse WC ye dahi araba ile gidecek resimleri görünce
Çalıntı toparlanan sandım sonra dikkatli bakınca

baktım ki bisiklet parkı ve süper bir olay...

keşke TR de böle olabilse...
biz görebilecekmiyiz acaba bu şekilde bir TR???

bisiklet_tutkunu

Daimi Üye
Tepki
99
ben ve arkadaşlarımda hep böyle manzaralar görmeye özenmişizdir.arkadaşlarla her gün okula yaz kış bisikletle gidip geliyoz belki bir gün herkes bize özenirde okula diğer arkadaşlarımızda bisikletleriyle gelirler diye ama ...